Body Balance Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, mebdelıca aneminin tedavisinde kullanılan erkek testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Antrparantez osteoporoz, HIV / AIDS’i sağaltım buyurmak ve bazı durumlarda kilo kurumını ve kas büyümesini teşvik buyurmak yürekin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’bile tıbbi yararlanma yürekin tanıtılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Mürekkep Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi yararlanmaına eklenmiş olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve başarımı iyileştirmek yürekin kullanılmaktadır. Anapolon, vücut vüruttirmeciler ve halterciler tarafından fiziki ve başarım arttırıcı fakatçlar yürekin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’bile Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği yürekin, ülkemizde ki en aşina ve aynı zamanda en kötü çarelardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (çoklukla sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) önceleri anemi olan insanlara yardımcı olgunlaşmak yürekin bir bileşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilo kaybının olduğu biraşırı hastalığa yakalanan insanoğluı sağaltım buyurmak yürekin çok muvaffakiyetlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilo kurumını teşvik buyurmak, iştahı arttırmak, güç yakalanmak ve Kırmızı Soy Hücresi saykaloriı arttırmak yürekin celiça aktif bir bileşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) olduğu kabil bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun doğal hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, hun lipit profilini zararlı yönde etkileyebilmekte, kez tutulmasına ne olabilmekte, baş ağrısına ne olduğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer yürekin çok toksik olabilmektedir (haddizatında bütün steroidlere göre hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, otantik üreticisi (Syntex) tarafından öne güruhlen faydalardan biri, iştahı fazlalıkrarak kilo kurumını uyarmak yürekin kullanılabilmesidir, ancak kullanıcılar iştahı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

Varlık vüruttirmede nobranca canip etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize olmaz ve östrojenik aktiviteye mevla olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Probleminin sebebi olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini kontrol şeşnda tutmak Oxymethelone’u canip etkisinde bırakır açısından öbür oral anabolik steroidlere bir yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kabil bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kabil aromatize edici steroidlerin yararlanmaını sınırlandırarak kontrol şeşnda tutulabilir.
Anadrolün temel canip tesiri, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde olduğu kabil karaciğer toksisitesidir. Kullanım süresinin en çokça 6 hafta ile sınırlandırılması ve her yararlanma döneminden sonra ilacın münasip zamanının buzakılmasıyla bu canip yardım minimize edilebilmektedir. Gene bile hepoksik tesiri sebebi ile, kullanmadan önce kesinkes sağlıklı bir karaciğere mevla olduğunuzdan sakıncasız olmalkaloriız!

Oxymethelone Kullanımı ve Dozu
Anadrolün yararlanmaında öbür steroidlerde olduğu kabil dozaj attırıldığında elde edilen semere bile yakın orantılı olarak artmaktadır. Ancak muayyen bir cirimın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye göre bileğaksiyonmekle baş başa çoklukla averaj 50 mg’dır canip yardım riski önemli ölçübile artmakta ve dozaj peşışı ile yakın orantılı olarak artan semere peşışı kaybolmaktadır. Genellikle salık edilen dozaj yevmi olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Ancak bazı sporcular yevmi 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki yüksek dozlar yüksek riski yanında getirmektedir.
Elkızı vücut vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz yevmi 25 mg’dır ancak bunun ruz içinde taksimnmüş doz olarak kızılınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Hatta yevmi 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde kızılınması bile aktif payanlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic müşküllü ve aynı zamanda en aktif oral steroiddir. Deşik son grado yüksek androjenik bir etkiye sahiptir ve son grado sıkı bir anabolik bilehandan ile defa ele masraf. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok kısaca bir sürede sağlanabilir. Tek 14 günde 10-15 kilo yahut henüz çokça vücut ağırlığında bir peşış olağandışı bileğildir. Kez tutma özelliği önemli, böylece kas çapı hızla artar ve kullanıcı üstün dereceli sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok kez çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına ne olmaz, henüz ziyade kantitatif bir duruma ne olur ve sezonun çok hoş mukabillanmasını sağlar. Androlic, kez da orada depolandığı yürekin derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç peşışında bir faktördür ve öte taraftan, eklem problemlerı olan sporculara ağrısız bir alıştırma yapmasına destur verir. Daha tehlikeli güçlük sınıflarındaki elektrikli defa arabaları Androlic’te satılıyor. Pıtrakı bir kefaret, aynı anda kızılınan Nolvadex ve Proviron ile baş başa, kez tutma oranını önemli ölçübile düşürebilir, böylece mevkiı kaslarda sarih bir peşış mümkündür. Androlic alarak atlet, alıştırma yapılan kaslardaki alıştırma boyunca muazzam bir “pompa tesiri” yaşar. Vücuttaki hun hacmi önemli derecede yükselir, alıştırma sırasında kaslara henüz yüksek hun tedarikine ne olur. Androlic, hunın henüz çokça oksijen emmesi yürekin, kırmızı hun hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylece henüz yüksek dayanıklılık ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonra bile balaban güce ve yüksek güce güvenebilir. Bazı vücut geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı donör “pompa” anlatım ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonra sonlandırırlar yahut değişik bir kas üzerinde çkızılışırlar. çoğunlukla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve alıştırma sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in yüksek androjenik tesiri, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylece çoğu bugün korkulan “aşırı yetişek” muhtemellığı düşüktür. Sporcu sık sık yorucu bir egzersizden sonra kendisini henüz çok şey yürekin amade olarak hissediyor. Haftada altı ruz çkızılışsa bile ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir yarış yürekin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini korumak ve sıkı bir antremana destur uzatmak yürekin kefaret sırasında öbür steroidlerden henüz çokça yardımcı olur. Biraşırı vücut vüruttiricisi bundan dolayı kestirmece bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Rekabet, kez tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çkızılışıyor, böylece özen çekici olduğunda hantal ve nobranca görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja erişince, inançler farklıdır. Emektar İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, yevmi vücut ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir vücut vüruttirici günde 500 mg’a derece çıihtiyarlabilir ve bu da 10 tablete cevap gelir. Bununla baş başa, bu göstergeler külliyen realist bileğildir, çok yüksektir ve güvenilir canip etkilere ne olur. Rastgele bir atlet yürekin ehliyetli dozaj günde kilo başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşı olum paha; Kısaca 50-200 mg / ruz. Rastgele bir günde bir sportmen hiçbir koşulda dörtten çokça tablet almamalıdır. Yevmi üç tablet kurumının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk posta denemek isteyenler, tek bir pare 50 mg’lık bir tablet kurumıyla mebdelanmalıdır. Birkaç ruz sonra yahut henüz sonra, bir hafta sonra, yevmi doz, sabah ve rahatşam her biri bir tablet yürekaziz, yemeklerle baş başa kızılınarak dü tablete yükseltilebilir. Daha gelecek olan yahut 220 pound’dan henüz tehlikeli olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / ruz’e çıkarabilir. Bununla baş başa, bu dozaj dü ila üç haftadan henüz uzun süreler yürekin kızılınmamalıdır. Daha sonra, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonra kurumı altı haftayı aşmamalıdır. Dozun fazlalıkrılmasının (sporcunun önemli canip etkilerden dolayı kaçınılması gereken) ya da henüz da iyisi, değişik bir ürünün kullanılması gerektiği yürekin çoklukla idareden kısaca süre sonra ortaya çıhun acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan çokça süre alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici payanlar vermeli ve sporcuyu bileşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic yararlanmaından vazgeçildikten sonra, değişik bir bileşikle steroid tedavisine devam buyurmak önemlidir, karşıt takdirde nobranca bir eksilme meydana gelir ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kabil kısaca bir süre içinde tedaviye bir şekilde görünür. Gayrı hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kabil çelim ve kütle açısından hızlı ve güvenilir bir yitik oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kabil enjektabl testosteronlarla birkaç hafta boyunca devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle tevlit etmek yürekin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da tercih edilen çok verimli bir istif, Androlic 100 mg + / ruz, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla çelim ve kütle vüruttirir ancak steroid acemiler yürekin münasip bileğildir. Androlic, yeni mebdelayanlar yürekin steroid bileğildir ve tek sportmen muayyen bir aksiyon gerçekleştirdikten sonra yahut çeşitli “zebun” bileşiklerle deneyim kazanmış olması durumunda kullanılmalıdır. Seçkin vücut vüruttiricisi tarafından günde 8-10 yahut henüz çokça Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişkin. Rakip bir yarışmacı vücut vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla baş başa, yevmi 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden ulaşmak henüz fazladır. Androlic ciddiye kızılınacak ve alıştırma vücut vüruttiricisi zihniyet “henüz iyidir” reva bileğil.
Androlic maatteessüf aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması biraşırı canip yardım yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu yürekin çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, kestirmece birkaç hafta sonra karaciğer bileğerlerinde bazı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
Deşik oksimetolon, kolaylıkla östrojene dyöreüşür. Bu, bir yarışmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) kurumını ve diüretiklerin (örn. Lasix) artan bir yararlanmaını gerektiren dişileştirme belirtilerine (jinekomasti) ve kez tutulmasına ne olur. Androlic’in ne olduğu şiddetli steroid sivilceleri canlı vücut vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu kontrol şeşnda tutabilir. Gayrı olası canip etkisinde bırakır baş ağrısı, işkembe bulantısı, kusma, işkembe ağrıları, aksiyontahsızlık, uykusuzluk ve diyare olur. Sporcu Androlic’in kurumıyla “umumi hoşnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın bilakis “iyi hissetme” özelliğini taşır. Sporcu henüz müşküllü ve henüz hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok iyi hissetmediği yürekin çelişik bir perese ortaya çıkarmaktadır. Küsurat agresiflik, ortaya çıhun androjen seviyesinin yüksek olmasından kaynaklanır ve balaban oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” olduğunda oluşur. Androlic, umulur canip etkilere karşı henüz duyar bir şekilde aksülamel gösterdiği yürekin yaşlı atletler yürekin steroid bileğildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç çoklukla kütle tevlit etmek yürekin zaruri kaloriden ve yağdan verimli bir diyetle kızılındığından, HDL bileğerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL bileğerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye mevla olduğu yürekin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçübile azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını külliyen azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini korumak yürekin HCG ve Clomid kabil testosteron ikazcı bileşiklerin kızılınması (göreceli karakteristiklere denetlemenız) kesinkes gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, derin curcunalı, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kabil sonuç dyöreüşü olmayan virilize olma belirtilerine ve birçoğuna ne olduğu yürekin hanımlar yürekin önerilmez. Androlic, nisa organizması yürekin yalnızca çok kuvvetlidür ve buna göre, az hoşgörülüdür. Bununla baş başa, millî ve uluslararası rekabet eden bazı bayan sporcular, Anadol 50’yi “şişko imalat aşamasında” kızılıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in sarih başarım arttırıcı tesirini görevlendirmek istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in ne olduğu olası canip tesirleri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir sakat tablet (25 mg) Primobolan Antrepo yahut Durabolin kabil “rahat” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in yararlanmaı ve dozajı, bayan sporcunun riziko transfer ferdî istekliliğinin bir ifadesidir. Tababet okullarında Androlic, deli hun oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir