Bvs Labs Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası altında satılan oksimetolon, kafalıca aneminin tedavisinde kullanılan er testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Başkaca osteoporoz, HIV / AIDS’i sağaltım geçirmek ve bazı durumlarda kilo çekicilikını ve kas büyümesini isteklendirme geçirmek bağırsakin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi kullanma bağırsakin tanıtılmıştır. Önceden çoğunlukla Amerika Bir Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi kullanmaına ek olarak Anapolon, sporcular aracılığıyla fizik ve performansı iyileştirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Anapolon, beden geliştirmeciler ve halterciler aracılığıyla fiziksel ve performans arttırıcı fakatçlar bağırsakin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç aracılığıyla üretildiği bağırsakin, ülkemizde ki en malum ve aynı zamanda en korkulu darulardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (alelumum sporcular aracılığıyla anapolon olarak bilinir) ilkin anemi olan insanlara yardımcı sarhoş olmak bağırsakin bir deşik olarak geliştirilmiş ve o zamandan beri kilo kaybının olduğu birsonsuz hastalığa yakalanan insanoğluı sağaltım geçirmek bağırsakin çok muvaffakiyetlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilo çekicilikını isteklendirme geçirmek, iştihaı arttırmak, güç doğrultmak ve Kırmızı Dem Hücresi saykaloriı arttırmak bağırsakin kemiksizça ruhlu bir deşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) olduğu kabil bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun tabii hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, dem lipit profilini olumsuz yönde etkileyebilmekte, sutaş tutulmasına niye olabilmekte, baş ağrısına niye olduğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer bağırsakin çok toksik olabilmektedir (gerçekte bütün steroidlere gereğince hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, otantik üreticisi (Syntex) aracılığıyla öne güruhlen faydalardan biri, iştihaı zaitrarak kilo çekicilikını uyarmak bağırsakin kullanılabilmesidir, ancak kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genel anlamda.

Anapolon Steroid Sipariş

Eğin geliştirmede dik yer etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gayrimümkün ve östrojenik aktiviteye malik olmasa da, östrojen metabolizmasına müdahale edebilmektedir. Sorunun nedeni olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini denetçi altında sancımak Oxymethelone’u yer etkisinde bırakır açısından öbür oral anabolik steroidlere benzeri yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol veya Arimidex kabil bir aromataz inhibitörü kullanılarak veya testosteron kabil aromatize edici steroidlerin kullanmaını sınırlandırarak denetçi altında tutulabilir.
Anadrolün esas yer tesiri, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde olduğu kabil karaciğer toksisitesidir. Tasarruf süresinin en şu denli 6 hafta ile sınırlandırılması ve her kullanma döneminden sonra ilacın yakışır döneminın buzakılmasıyla bu yer bulaşık minimize edilebilmektedir. Tekrar de hepoksik tesiri sebebi ile, kullanmadan önce banko esenlıklı bir karaciğere malik olduğunuzdan tehlikesiz olmalkaloriız!

Oxymethelone Tasarrufı ve Dozu
Anadrolün kullanmaında öbür steroidlerde olduğu kabil dozaj attırıldığında elde edilen semere de güzel orantılı olarak artmaktadır. Ancak belli bir nicelikın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye gereğince değkârmekle bile alelumum yaklaşık 50 mg’dır yer bulaşık riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj enseışı ile güzel orantılı olarak kalan semere enseışı kaybolmaktadır. Ekseriya referans edilen dozaj günlük olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Ancak bazı sporcular günlük 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki faziletli dozlar faziletli riski beraberinde getirmektedir.
Kadın beden geliştiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz günlük 25 mg’dır ancak bunun zaman ortamında bölünmüş doz olarak kızılınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Hatta günlük 12,5 mg’ın bölünmüş doz şeklinde kızılınması de ruhlu sonuçlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic hızlü ve aynı zamanda en ruhlu oral steroiddir. Deşik son kademe faziletli androjenik bir etkiye sahiptir ve son kademe şişman bir anabolik desevinçli ile oba ele masraf. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi dramatik kazançlar çok kesik bir sürede esenlanabilir. Sadece 14 günde 10-15 kilo veya elan şu denli beden ağırlığında bir enseış olağandışı değildir. Su tutma özelliği önemli, böylelikle kas çapı hızla artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok sutaş çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına niye gayrimümkün, elan ziyade kantitatif bir duruma niye olabilir ve sezonun çok hoş önlanmasını esenlar. Androlic, sutaş da orada depolandığı bağırsakin derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç enseışında bir faktördür ve öte taraftan, eklem problemlerı olan sporculara ağrısız bir alıştırma yapmasına cevaz verir. Henüz kısık yük sınıflarındaki elektrikli oba arabaları Androlic’te satılıyor. Pıtrakı bir perhiz, aynı anda kızılınan Nolvadex ve Proviron ile bile, sutaş tutma orantıını önemli ölçüde düşürebilir, böylelikle defaı kaslarda belirgin bir enseış mümkündür. Androlic alarak atlet, alıştırma yapılan kaslardaki alıştırma süresince muazzam bir “pompa tesiri” yaşar. Vücuttaki dem hacmi önemli derecede yükselir, alıştırma sırasında kaslara elan faziletli dem tedarikine niye olabilir. Androlic, demın elan şu denli oksijen emmesi bağırsakin, kırmızı dem hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylelikle elan faziletli metanet ve performans seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonra de majör güce ve faziletli güce güvenebilir. Bazı beden geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı donör “pompa” yazanak ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonra sonlandırırlar veya özge bir kas üzerinde çkızılışırlar. çoğunlukla bahsedilen “steroid pompa” Androlic aracılığıyla aşırı bir şekilde kendini gösterir ve alıştırma sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in faziletli androjenik tesiri, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylelikle çoğu hengâm korkulan “aşırı terbiye” olasılığı düşüktür. Sportmen sık sık yorucu bir egzersizden sonra kendisini elan çok şey bağırsakin amade olarak hissediyor. Haftada astı zaman çkızılışsa de ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir yarışım bağırsakin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini muhafaza etmek ve şişman bir antremana cevaz çevirmek bağırsakin perhiz sırasında öbür steroidlerden elan şu denli yardımcı olabilir. Birsonsuz beden geliştiricisi bundan dolayı yaklaşık bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Rakiplik, sutaş tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çkızılışıyor, böylelikle nazarıitibar çekici olduğunda hantal ve dik görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja gelince, fikirler farklıdır. Sabık İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, günlük beden ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir beden geliştirici günde 500 mg’a derece çıbayanlabilir ve bu da 10 tablete cevap hasılat. Bununla bile, bu göstergeler baştan aşağı realist değildir, çok yüksektir ve kritik yer etkilere niye mümkün. Herhangi bir atlet bağırsakin ehliyetli dozaj günde kilo başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşılama eder; Yani 50-200 mg / zaman. Herhangi bir günde bir sporcu tek koşulda dörtten şu denli tablet almamalıdır. Jurnal üç tablet çekicilikının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk kere denemek isteyenler, ancak bir adet 50 mg’lık bir tablet çekicilikıyla kafalanmalıdır. Birkaç zaman sonra veya elan sonra, bir hafta sonra, günlük doz, sabah ve rahatşam her biri bir tablet bağırsakeren, yemeklerle bile kızılınarak dü tablete yükseltilebilir. Henüz müterakki olan veya 220 pound’dan elan kısık olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / zaman’e çıkarabilir. Bununla bile, bu dozaj dü ila üç haftadan elan uzun süreler bağırsakin kızılınmamalıdır. Henüz sonra, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonra çekicilikı astı haftayı aşmamalıdır. Dozun zaitrılmasının (sporcunun önemli yer etkilerden dolayı kaçınılması gereken) ya da elan da iyisi, özge bir ürünün kullanılması gerektiği bağırsakin alelumum idareden kesik süre sonra ortaya çıdem dramatik kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan şu denli süre alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici sonuçlar vermeli ve sporcuyu deşiği kullanmaya son vermeye isteklendirme etmelidir. Androlic kullanmaından vazgeçildikten sonra, özge bir deşikle steroid tedavisine devam geçirmek önemlidir, huysuz takdirde dik bir eksilme meydana hasılat ve kullanıcı çoğunlukla gözlemlendiği kabil kesik bir süre ortamında tedaviye benzeri şekilde görünür. Gayrı tek anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kabil erk ve kütle açısından hızlı ve kritik bir zayi oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 veya Testosteron enantant kabil enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri çoğunlukla Androlic’i güç ve kütle kurmak bağırsakin Deca-Durabolin veya Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller aracılığıyla da yeğleme edilen çok gür bir istif, Androlic 100 mg + / zaman, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla erk ve kütle geliştirir ancak steroid acemiler bağırsakin yakışır değildir. Androlic, yeni kafalayanlar bağırsakin steroid değildir ve ancak sporcu belli bir aksiyon gerçekleştirdikten sonra veya çeşitli “kıl kuyruk” deşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Seçkin beden geliştiricisi aracılığıyla günde 8-10 veya elan şu denli Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ait. Rakip bir yarışmacı beden geliştirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla bile, günlük 8, 10 veya 12 tablet alarak organizmanın üstesinden yönelmek elan fazladır. Androlic ciddiye kızılınacak ve alıştırma beden geliştiricisi zihniyet “elan iyidir” yerinde değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birsonsuz yer bulaşık yaratabilir. 17-alfa alkile edildiği bağırsakin çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, yaklaşık birkaç hafta sonra karaciğer değerlerinde bazı patolojik değişiklikler bekleyebilir.
Deşik oksimetolon, kolayca östrojene dkatüşür. Bu, bir yarışmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) çekicilikını ve diüretiklerin (örn. Lasix) kalan bir kullanmaını mucip dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve sutaş tutulmasına niye olabilir. Androlic’in niye olduğu şiddetli steroid sivilceleri canlı beden geliştiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu denetçi altında tutabilir. Gayrı olası yer etkisinde bırakır baş ağrısı, işkembe bulantısı, kusma, işkembe ağrıları, kârtahsızlık, uykusuzluk ve diyare mümkün. Sportmen Androlic’in çekicilikıyla “genel leziznutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın tersine “uygun hissetme” özelliğini taşır. Sportmen elan hızlü ve elan hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok uygun hissetmediği bağırsakin çelişik bir hatır ortaya çıkarmaktadır. Küsurat agresiflik, ortaya çıdem androjen seviyesinin faziletli olmasından kaynaklanır ve majör oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” olduğunda oluşur. Androlic, umulur yer etkilere karşı elan duyar bir şekilde aksülamel gösterdiği bağırsakin yaşlı atletler bağırsakin steroid değildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç alelumum kütle kurmak bağırsakin gerekli kaloriden ve yağdan gönç bir diyetle kızılındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye malik olduğu bağırsakin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını baştan aşağı azaltıyor veya durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini muhafaza etmek bağırsakin HCG ve Clomid kabil testosteron ikazcı deşiklerin kızılınması (göreceli karakteristiklere falnız) banko gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, dip ün, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal gelişimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kabil mazi dkatüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna niye olduğu bağırsakin hanımlar bağırsakin önerilmez. Androlic, zen organizması bağırsakin yalnızca çok zorludür ve buna gereğince, azca toleranslüdür. Bununla bile, millî ve uluslararası yarış eden bazı hatun sporcular, Anadol 50’yi “şişko imalat aşamasında” kızılıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in belirgin performans arttırıcı tesirini ayrılmak istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in niye olduğu olası yer etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir yarım tablet (25 mg) Primobolan Hazne veya Durabolin kabil “rahat” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in kullanmaı ve dozajı, hatun sporcunun risk ittihaz ferdî istekliliğinin bir ifadesidir. Tababet okullarında Androlic, deli dem oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.