DESMA PHARMA Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, esaslıca aneminin tedavisinde kullanılan ayvaz testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Hatta osteoporoz, HIV / AIDS’i terapi kılmak ve bazı durumlarda kilogram gelgelını ve kas büyümesini teşvik kılmak bağırsakin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi yararlanma bağırsakin teşhistılmıştır. Önceden çoğunlukla Amerika Mürekkep Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi yararlanmaına eklenmiş olarak Anapolon, sporcular aracılığıyla fizik ve performansı iyileştirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Anapolon, ten vüruttirmeciler ve halterciler aracılığıyla fiziksel ve performans arttırıcı lakinçlar bağırsakin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç aracılığıyla üretildiği bağırsakin, ülkemizde ki en malum ve aynı zamanda en ciddi çarelardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (genellikle sporcular aracılığıyla anapolon olarak bilinir) önceleri anemi olan insanlara yardımcı olgunlaşmak bağırsakin bir deşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının başüstüneğu biraşkın hastalığa yakalanan insanoğluı terapi kılmak bağırsakin çok başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram gelgelını teşvik kılmak, iştahı arttırmak, güç doğrultmak ve Kırmızı Soy Hücresi sayısını arttırmak bağırsakin boşça etkin bir deşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu kabilinden bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun doğal hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, dem lipit profilini menfi yönde etkileyebilmekte, su tutulmasına niçin olabilmekte, baş ağrısına niçin başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer bağırsakin çok toksik olabilmektedir (aslında tüm steroidlere için hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, otantik üreticisi (Syntex) aracılığıyla öne sürülen faydalardan biri, iştahı zaitrarak kilogram gelgelını uyarmak bağırsakin kullanılabilmesidir, ancak kullanıcılar iştahı engellediğini söylerler genel anlamda.

Anapolon Steroid Sipariş

Ten vüruttirmede demir cenah etkiler prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gayrimümkün ve östrojenik aktiviteye sahip olmasa da, östrojen metabolizmasına müdahale edebilmektedir. Probleminin sebebi olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini denetçi şeşnda çelişmez olmak Oxymethelone’u cenah etkiler açısından özge oral anabolik steroidlere menent yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kabilinden bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kabilinden aromatize edici steroidlerin yararlanmaını sınırlandırarak denetçi şeşnda tutulabilir.
Anadrolün anne cenah tesiri, tüm alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu kabilinden karaciğer toksisitesidir. Kullanma süresinin en lüks 6 hafta ile sınırlandırılması ve her yararlanma döneminden sonra ilacın amelî döneminın bırakılmasıyla bu cenah bulaşık minimize edilebilmektedir. Gene de hepoksik tesiri sebebi ile, kullanmadan önce nasıl esenlıklı bir karaciğere sahip başüstüneğunuzdan tehlikesiz olmalısınız!

Oxymethelone Kullanmaı ve Dozu
Anadrolün yararlanmaında özge steroidlerde başüstüneğu kabilinden dozaj attırıldığında elde edilen mahsul de selim orantılı olarak artmaktadır. Fakat belirli bir ölçüın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye için değdavranışmekle yanında genellikle averaj 50 mg’dır cenah bulaşık riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj peşışı ile selim orantılı olarak kalan mahsul peşışı kaybolmaktadır. Ekseri tavsiye edilen dozaj jurnal olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat bazı sporcular jurnal 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki mualla dozlar mualla riski beraberinde getirmektedir.
Cinsilatif ten vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz jurnal 25 mg’dır ancak bunun güneş içinde taksimnmüş doz olarak aldatmaınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Hatta jurnal 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde aldatmaınması de etkin hatimelar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic zorluklalü ve aynı zamanda en etkin oral steroiddir. Daşik son rütbe mualla androjenik bir etkiye sahiptir ve son rütbe hummalı bir anabolik deabat ile namahrem ele harcama. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok kısaca bir sürede esenlanabilir. Yalnız 14 günde 10-15 kilogram yahut elan lüks ten ağırlığında bir peşış olağandışı değildir. Ab tutma özelliği önemli, sonunda kas çapı çabucak artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok su çektiğinden, çoğu sporcularda tüm kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına niçin gayrimümkün, elan ziyade kantitatif bir duruma niçin olur ve sezonun çok hoş önlanmasını esenlar. Androlic, su da orada depolandığı bağırsakin derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç peşışında bir faktördür ve öte taraftan, eklem problemlerı olan sporculara ağrısız bir egzersiz yapmasına müsaade verir. Daha vahim külfet sınıflarındaki elektrikli namahrem arabaları Androlic’te satılıyor. Pıtrakı bir perhiz, aynı anda aldatmaınan Nolvadex ve Proviron ile yanında, su tutma nicelikını önemli ölçüde düşürebilir, sonunda makamı kaslarda saydam bir peşış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz meydana getirilen kaslardaki egzersiz boyunca muazzam bir “pompa tesiri” yaşar. Vücuttaki dem hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz sırasında kaslara elan mualla dem tedarikine niçin olur. Androlic, demın elan lüks oksijen emmesi bağırsakin, kırmızı dem hücrelerinin sayısını arttırır. Kas sonunda elan mualla dayanıklılık ve performans seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonra de oylumlu güce ve mualla güce güvenebilir. Temelı ten ihya uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” ifade ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonra sonlandırırlar yahut değişik bir kas üzerinde çaldatmaışırlar. çoğunlukla bahsedilen “steroid pompa” Androlic aracılığıyla aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in mualla androjenik tesiri, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve sonunda çoğu mevsim korkulan “aşırı eğitim bilimi” muhtemellığı düşüktür. Sporcu sık sık yorucu bir egzersizden sonra kendisini elan çok şey bağırsakin amade olarak hissediyor. Haftada madunı güneş çaldatmaışsa de ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir rekabet bağırsakin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini korumak ve hummalı bir antremana müsaade döndürmek bağırsakin perhiz sırasında özge steroidlerden elan lüks yardımcı olur. Biraşkın ten vüruttiricisi bundan dolayı ortalama bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Rakiplik, su tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çaldatmaışıyor, sonunda özen çekici başüstüneğunda hantal ve demir görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, ufukler farklıdır. Eski İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, jurnal ten ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir ten vüruttirici günde 500 mg’a kadar çıavratlabilir ve bu da 10 tablete ödenek gelir. Bununla yanında, bu göstergeler temelli gerçekçi değildir, çok yüksektir ve sağlam cenah etkilere niçin olur. Rastgele bir atlet bağırsakin yerinde dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşılama fiyat; şu demek oluyor ki 50-200 mg / güneş. Rastgele bir günde bir sportmen tek koşulda dörtten lüks tablet almamalıdır. Muhtıra üç tablet gelgelının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk posta denemek isteyenler, salt bir pare 50 mg’lık bir tablet gelgelıyla esaslanmalıdır. Birkaç güneş sonra yahut elan sonra, bir hafta sonra, jurnal doz, sabah ve sıkıntısızşam her biri bir tablet bağırsakermiş, yemeklerle yanında aldatmaınarak dü tablete yükseltilebilir. Daha müterakki olan yahut 220 pound’dan elan vahim olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / güneş’e çıkarabilir. Bununla yanında, bu dozaj dü ila üç haftadan elan uzun süreler bağırsakin aldatmaınmamalıdır. Daha sonra, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonra gelgelı madunı haftayı aşmamalıdır. Dozun zaitrılmasının (sporcunun önemli cenah etkilerden dolayı kaçınılması müstelzim) ya da elan da iyisi, değişik bir ürünün kullanılması gerektiği bağırsakin genellikle idareden kısaca müddet sonra ortaya çıdem acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan lüks müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici hatimelar vermeli ve sporcuyu deşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic yararlanmaından vazgeçildikten sonra, değişik bir deşikle steroid tedavisine devam kılmak önemlidir, olumsuz takdirde demir bir azalma meydana gelir ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kabilinden kısaca bir müddet içinde tedaviye menent şekilde görünür. Sair tek anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kabilinden kuvvet ve kütle açısından hızlı ve sağlam bir kaybolma oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kabilinden enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle tevlit etmek bağırsakin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller aracılığıyla da yeğleme edilen çok müsmir bir istif, Androlic 100 mg + / güneş, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın çabucak kuvvet ve kütle vüruttirir ancak steroid acemiler bağırsakin amelî değildir. Androlic, yeni esaslayanlar bağırsakin steroid değildir ve salt sportmen belirli bir ilerleme gerçekleştirdikten sonra yahut çeşitli “argın” deşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Seçkin ten vüruttiricisi aracılığıyla günde 8-10 yahut elan lüks Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişik. Rakip bir rekabetmacı ten vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla yanında, jurnal 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden izlemek elan fazladır. Androlic ciddiye aldatmaınacak ve egzersiz ten vüruttiricisi zihniyet “elan iyidir” durumunda değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması biraşkın cenah bulaşık yaratabilir. 17-alfa alkile edildiği bağırsakin çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, ortalama birkaç hafta sonra karaciğer değerlerinde bazı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
Daşik oksimetolon, kolaylıkla östrojene dhuzurüşür. Bu, bir rekabetmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) gelgelını ve diüretiklerin (örn. Lasix) kalan bir yararlanmaını mucip dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve su tutulmasına niçin olur. Androlic’in niçin başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri canlı ten vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu problemi denetçi şeşnda tutabilir. Sair olası cenah etkiler baş ağrısı, mide bulantısı, kusma, mide ağrıları, davranıştahsızlık, uykusuzluk ve diyare olur. Sporcu Androlic’in gelgelıyla “genel şirinnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın aksine “yerinde hissetme” özelliğini taşır. Sporcu elan zorluklalü ve elan hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok yerinde hissetmediği bağırsakin çelişik bir perese ortaya çıkarmaktadır. Kalan agresiflik, ortaya çıdem androjen seviyesinin mualla olmasından kaynaklanır ve oylumlu oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, muhtemel cenah etkilere karşı elan duyar bir şekilde reaksiyon gösterdiği bağırsakin yaşlı atletler bağırsakin steroid değildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç genellikle kütle tevlit etmek bağırsakin mukteza kaloriden ve yağdan gösterişli bir diyetle aldatmaındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye sahip başüstüneğu bağırsakin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını temelli azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini korumak bağırsakin HCG ve Clomid kabilinden testosteron uyarıcı deşiklerin aldatmaınması (göreceli karakteristiklere denetlemenız) nasıl gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, yoğun neva, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kabilinden mazi dhuzurüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna niçin başüstüneğu bağırsakin kadınlar bağırsakin önerilmez. Androlic, hatun kişi organizması bağırsakin sadece çok diridür ve buna için, az müsamahalüdür. Bununla yanında, ulusal ve uluslararası rakiplik eden bazı kadın sporcular, Anadol 50’yi “kombine imalat aşamasında” aldatmaıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in saydam performans arttırıcı etkisini sarkıtmak istemeyen kadınlar, aynı zamanda Androjen’in niçin başüstüneğu olası cenah etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir yarım tablet (25 mg) Primobolan Ardiye yahut Durabolin kabilinden “kolay” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in yararlanmaı ve dozajı, kadın sporcunun riziko ahiz ferdî istekliliğinin bir ifadesidir. Tababet okullarında Androlic, deli dem oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir