Eurochem Labs Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, saksılıca aneminin tedavisinde kullanılan sap testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Hassaten osteoporoz, HIV / AIDS’i iyileştirme etmek ve bazı durumlarda kilogram kurumını ve kas büyümesini teşvik etmek bâtınin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’bile tıbbi tasarruf bâtınin tanılamatılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Müttehit Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi tasarrufına ilave olarak Anapolon, sporcular aracılığıyla fizik ve performansı iyileştirmek bâtınin kullanılmaktadır. Anapolon, üzeri vüruttirmeciler ve halterciler aracılığıyla fiziksel ve performans arttırıcı yalnızçlar bâtınin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’bile Abdi İbrahim İlaç aracılığıyla üretildiği bâtınin, ülkemizde ki en aşina ve aynı zamanda en kötü çarelardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (umumiyetle sporcular aracılığıyla anapolon olarak bilinir) başlangıçta anemi olan insanlara yardımcı çıkmak bâtınin bir üstelikşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının evetğu biraşkın hastalığa yakalanan insanları iyileştirme etmek bâtınin çok başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram kurumını teşvik etmek, iştihaı arttırmak, güç tutulmak ve Kırmızı Hun Hücresi saykaloriı arttırmak bâtınin celiça dokunaklı bir üstelikşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) evetğu kadar bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun saf hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, kan lipit profilini menfi yönde etkileyebilmekte, kez tutulmasına sebep olabilmekte, baş dertsına sebep evetğu bilinmekte ve aynı zamanda uykuluk bâtınin çok toksik olabilmektedir (gerçekte bütün steroidlere nazaran hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) aracılığıyla öne sürülen faydalardan biri, iştihaı fazlalıkrarak kilogram kurumını uyarmak bâtınin kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

Varlık vüruttirmede sert cephe etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gerçekleşemez ve östrojenik aktiviteye iye olmasa da, östrojen metabolizmasına müdahale edebilmektedir. Probleminin sebebi olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini muayene şeşnda bağlamak Oxymethelone’u cephe etkisinde bırakır açısından öbür oral anabolik steroidlere model yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kadar bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kadar aromatize edici steroidlerin tasarrufını sınırlandırarak muayene şeşnda tutulabilir.
Anadrolün temel cephe etkisi, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde evetğu kadar uykuluk toksisitesidir. Kullanma süresinin en aşkın 6 hafta ile sınırlandırılması ve her tasarruf döneminden sonrasında ilacın yönlü zamanının buzakılmasıyla bu cephe el minimize edilebilmektedir. Yine bile hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce banko sağlamlıklı bir karaciğere iye evetğunuzdan sakıncasız olmalkaloriız!

Oxymethelone Kullanmaı ve Dozu
Anadrolün tasarrufında öbür steroidlerde evetğu kadar dozaj attırıldığında elde edilen mahsul bile tamam orantılı olarak artmaktadır. Fakat belli başlı bir nicelikın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye nazaran bileğmaslahatmekle beraberinde umumiyetle ortalama 50 mg’dır cephe el riski önemli ölçübile artmakta ve dozaj arkaışı ile tamam orantılı olarak kalan mahsul arkaışı kaybolmaktadır. Alelumum tavsiye edilen dozaj yevmi olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat bazı sporcular yevmi 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki koca dozlar koca riski yanı sıra getirmektedir.
Kanayaklı üzeri vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz yevmi 25 mg’dır fakat bunun sıra zarfında bölünmüş doz olarak aldatmaınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca yevmi 12,5 mg’ın bölünmüş doz şeklinde aldatmaınması üstelik dokunaklı payanlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic çelimlü ve aynı zamanda en dokunaklı oral steroiddir. üstelikşik son not koca androjenik bir etkiye sahiptir ve son not hummalı bir anabolik üstelikabat ile defa ele masraf. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok kısa bir sürede sağlamlanabilir. Yalnız 14 günde 10-15 kilogram yahut daha aşkın üzeri ağırlığında bir arkaış olağandışı bileğildir. Akarsu tutma özelliği önemli, böylecene kas çapı çabucak artar ve kullanıcı üstün dereceli sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok kez çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına sebep gerçekleşemez, daha ziyade kantitatif bir duruma sebep olur ve sezonun çok hoş mukabillanmasını sağlamlar. Androlic, kez da orada depolandığı bâtınin derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç arkaışında bir faktördür ve öte yandan, eklem problemlerı olan sporculara dertsız bir egzersiz yapmasına müsaade verir. Elan aheste etki sınıflarındaki elektrikli defa arabaları Androlic’te satılıyor. Kesifı bir rejim, aynı anda aldatmaınan Nolvadex ve Proviron ile beraberinde, kez tutma tartıını önemli ölçübile düşürebilir, böylecene yamaçı kaslarda bariz bir arkaış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz meydana getirilen kaslardaki egzersiz boyunca muazzam bir “pompa etkisi” yaşar. Vücuttaki kan hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz esnasında kaslara daha koca kan tedarikine sebep olur. Androlic, kanın daha aşkın oksijen emmesi bâtınin, kırmızı kan hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylecene daha koca peklik ve performans seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında üstelik mehabetli güce ve koca güce güvenebilir. Temelı üzeri ihya uzmanları, muazzam ve kısmen acı donör “pompa” rapor ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut özge bir kas üzerinde çaldatmaışırlar. çoğunlukla bahsedilen “steroid pompa” Androlic aracılığıyla aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz esnasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in koca androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylecene çoğu zaman korkulan “aşırı eğitim bilimi” olasılığı düşüktür. Sporcu kesif kesif yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini daha çok şey bâtınin hazır olarak hissediyor. Haftada zirı sıra çaldatmaışsa üstelik ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir yarışım bâtınin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini mukayyet olmak ve hummalı bir antremana müsaade satmak bâtınin rejim esnasında öbür steroidlerden daha aşkın yardımcı olur. Biraşkın üzeri vüruttiricisi bundan dolayı ortalama bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarışma, kez tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çaldatmaışıyor, böylecene nazarıitibar çekici evetğunda hantal ve sert görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, temaler farklıdır. çarkıt İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, yevmi üzeri ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir üzeri vüruttirici günde 500 mg’a denli çızevcelabilir ve bu da 10 tablete yanıt hasılat. Bununla beraberinde, bu göstergeler tamamen realist bileğildir, çok yüksektir ve gülmeyen cephe etkilere sebep mümkün. Rastgele bir atlet bâtınin ehliyetli dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşılama paha; şu demek oluyor ki 50-200 mg / sıra. Rastgele bir günde bir sportmen tek koşulda dörtten aşkın tablet almamalıdır. Jurnal üç tablet kurumının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk defa denemek isteyenler, tek bir sayı 50 mg’lık bir tablet kurumıyla saksılanmalıdır. Birkaç sıra sonrasında yahut daha sonrasında, bir hafta sonrasında, yevmi doz, sabahleyin ve dürüstşam her biri bir tablet bâtıneren, yemeklerle beraberinde aldatmaınarak iki tablete yükseltilebilir. Elan müterakki olan yahut 220 pound’dan daha aheste olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / sıra’e çıkarabilir. Bununla beraberinde, bu dozaj iki ila üç haftadan daha uzun süreler bâtınin aldatmaınmamalıdır. Elan sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında kurumı zirı haftayı aşmamalıdır. Dozun fazlalıkrılmasının (sporcunun önemli cephe etkilerden dolayı kaçınılması gereken) ya da daha da iyisi, özge bir ürünün kullanılması gerektiği bâtınin umumiyetle idareden kısa müddet sonrasında ortaya çıkan acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan aşkın müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici payanlar vermeli ve sporcuyu üstelikşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic tasarrufından vazgeçildikten sonrasında, özge bir üstelikşikle steroid tedavisine devam etmek önemlidir, ters takdirde sert bir eksilme meydana hasılat ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kadar kısa bir müddet zarfında tedaviye model şekilde görünür. öteki tek anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kadar erk ve kütle açısından hızlı ve gülmeyen bir kayıp oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kadar enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle tesis etmek bâtınin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller aracılığıyla da tercih edilen çok feyizli bir istif, Androlic 100 mg + / sıra, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın çabucak erk ve kütle vüruttirir fakat steroid acemiler bâtınin yönlü bileğildir. Androlic, yeni saksılayanlar bâtınin steroid bileğildir ve tek sportmen belli başlı bir tekâmül gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “etsiz” üstelikşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Seçkin üzeri vüruttiricisi aracılığıyla günde 8-10 yahut daha aşkın Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ait. Rakip bir konkurmacı üzeri vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla beraberinde, yevmi 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden getirmek daha fazladır. Androlic ciddiye aldatmaınacak ve egzersiz üzeri vüruttiricisi zihniyet “daha iyidir” münasip bileğil.
Androlic maatteessüf aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması biraşkın cephe el yaratabilir. 17-alfa alkile edildiği bâtınin çok uykuluk toksiktir. Çoğu kullanıcı, ortalama birkaç hafta sonrasında uykuluk bileğerlerinde bazı patolojik tadilat bekleyebilir.
üstelikşik oksimetolon, kolayca östrojene dcivarüşür. Bu, bir konkurmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) kurumını ve diüretiklerin (örn. Lasix) kalan bir tasarrufını gerektiren dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve kez tutulmasına sebep olur. Androlic’in sebep evetğu şiddetli steroid sivilceleri yaşayan üzeri vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu muayene şeşnda tutabilir. öteki olası cephe etkisinde bırakır baş dertsı, yürek bulantısı, kusma, yürek dertları, maslahattahsızlık, uykusuzluk ve diyare mümkün. Sporcu Androlic’in kurumıyla “genel güzelnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın tersine “oflaz hissetme” özelliğini taşır. Sporcu daha çelimlü ve daha hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok oflaz hissetmediği bâtınin çelişik bir gidişat ortaya çıkarmaktadır. Küsurat agresiflik, ortaya çıkan androjen seviyesinin koca olmasından kaynaklanır ve mehabetli oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” evetğunda oluşur. Androlic, beklenir cephe etkilere karşı daha alıngan bir şekilde reaksiyon gösterdiği bâtınin yaşlı atletler bâtınin steroid bileğildir ve uykuluk hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç umumiyetle kütle tesis etmek bâtınin lazım kaloriden ve yağdan paralıca bir diyetle aldatmaındığından, HDL bileğerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL bileğerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye iye evetğu bâtınin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçübile azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını tamamen azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini mukayyet olmak bâtınin HCG ve Clomid kadar testosteron uyartıcı üstelikşiklerin aldatmaınması (göreceli karakteristiklere bakınız) banko gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, koyu selen, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kadar son dcivarüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna sebep evetğu bâtınin hanımlar bâtınin önerilmez. Androlic, küldöken organizması bâtınin yalnızca çok dayanıklıdür ve buna nazaran, azca hoşgörülüdür. Bununla beraberinde, millî ve uluslararası rakiplik eden bazı hanım sporcular, Anadol 50’yi “toplanmış imalat aşamasında” aldatmaıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in bariz performans arttırıcı tesirini tevdi etmek istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in sebep evetğu olası cephe etkileri azaltmak istiyorlarsa, iki günde bir sağlıksız tablet (25 mg) Primobolan Hazne yahut Durabolin kadar “kolay” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in tasarrufı ve dozajı, hanım sporcunun riziko ittihaz şahsi istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, anormal kan oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir