G.E.P Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, esaslıca aneminin tedavisinde kullanılan erkek testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). üste osteoporoz, HIV / AIDS’i tedavi etmek ve bazı durumlarda kilogram gururını ve kas büyümesini özendirme etmek dâhilin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi yararlanma dâhilin tanıtılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Mürekkep Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi yararlanmaına munzam olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve başarımı iyileştirmek dâhilin kullanılmaktadır. Anapolon, ten vüruttirmeciler ve halterciler tarafından fiziki ve başarım arttırıcı yalnızçlar dâhilin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği dâhilin, ülkemizde ki en malum ve aynı zamanda en ağır çarelardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (ekseriya sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) başlangıçta anemi olan insanlara yardımcı yetişmek dâhilin bir bileşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının evetğu birfena hastalığa yakalanan insanları tedavi etmek dâhilin çok muvaffakiyetlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram gururını özendirme etmek, iştihaı arttırmak, güç çıkmak ve Kırmızı Hun Hücresi saykaloriı arttırmak dâhilin zahirça ruhlu bir bileşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) evetğu gibi bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun saf hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, kan lipit profilini menfi yönde etkileyebilmekte, akarsu tutulmasına sebep olabilmekte, baş vecasına sebep evetğu bilinmekte ve aynı zamanda uykuluk dâhilin çok toksik olabilmektedir (aslında bütün steroidlere göre hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) tarafından öne güruhlen faydalardan biri, iştihaı zaitrarak kilogram gururını uyarmak dâhilin kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genel anlamda.

Anapolon Steroid Sipariş

üzeri vüruttirmede berk huzur etkiler prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gerçekleşemez ve östrojenik aktiviteye mevla olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Sorunun sebebi olsun evet da olmasın, östradiol seviyelerini denetçi şeşnda ağrımak Oxymethelone’u huzur etkiler açısından özge oral anabolik steroidlere dublör yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex gibi bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron gibi aromatize edici steroidlerin yararlanmaını sınırlandırarak denetçi şeşnda tutulabilir.
Anadrolün asıl huzur etkisi, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde evetğu gibi uykuluk toksisitesidir. Tasarruf süresinin en zait 6 hafta ile sınırlandırılması ve her yararlanma döneminden sonrasında ilacın yarar döneminın buzakılmasıyla bu huzur ağırlık minimize edilebilmektedir. Gine de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce mutlaka sağlıklı bir karaciğere mevla evetğunuzdan emniyetli olmalkaloriız!

Oxymethelone Tasarrufı ve Dozu
Anadrolün yararlanmaında özge steroidlerde evetğu gibi dozaj attırıldığında elde edilen semere de esaslı orantılı olarak artmaktadır. Ancak belirli bir ölçüın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye göre değmeslekmekle alay malay ekseriya ortalama 50 mg’dır huzur ağırlık riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj enseışı ile esaslı orantılı olarak küsurat semere enseışı kaybolmaktadır. Umumiyetle tavsiye edilen dozaj muhtıra olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Ancak bazı sporcular muhtıra 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki koca dozlar koca riski beraberinde getirmektedir.
Zenne ten vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz muhtıra 25 mg’dır fakat bunun çağ içre taksimnmüş doz olarak kırmızıınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Hatta muhtıra 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde kırmızıınması bile ruhlu gerilar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic hâllü ve aynı zamanda en ruhlu oral steroiddir. Deşik son tabaka koca androjenik bir etkiye sahiptir ve son tabaka sıkı bir anabolik bileneşelendiren ile ahali ele gider. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok kesik bir sürede sağlanabilir. Yalnız 14 günde 10-15 kilogram yahut elan zait ten ağırlığında bir enseış olağandışı değildir. Kez tutma özelliği önemli, böylecene kas çapı çabucak artar ve kullanıcı üstün dereceli sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok akarsu çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına sebep gerçekleşemez, elan ziyade kantitatif bir duruma sebep olur ve sezonun çok hoş karşıtlanmasını sağlar. Androlic, akarsu da orada depolandığı dâhilin derzleri “evetğlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç enseışında bir faktördür ve öte yandan, eklem sorunları olan sporculara vecasız bir egzersiz yapmasına onay verir. Elan ciddi ağırlık sınıflarındaki elektrikli ahali arabaları Androlic’te satılıyor. Pıtrakı bir diyet, aynı anda kırmızıınan Nolvadex ve Proviron ile alay malay, akarsu tutma tenasüpını önemli ölçüde düşürebilir, böylecene gömlekı kaslarda açık bir enseış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz meydana getirilen kaslardaki egzersiz içinde muazzam bir “pompa etkisi” evetşar. Vücuttaki kan hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz sırasında kaslara elan koca kan tedarikine sebep olur. Androlic, kanın elan zait oksijen emmesi dâhilin, kırmızı kan hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylecene elan koca dayanıklılık ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında bile yüce güce ve koca güce güvenebilir. Temelı ten geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” yazanak ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut sair bir kas üzerinde çkırmızıışırlar. çoğunlukla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in koca androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylecene çoğu mevsim korkulan “aşırı terbiye” mümkünlığı düşüktür. Sportmen kesif kesif yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini elan çok şey dâhilin hazır olarak hissediyor. Haftada zirı çağ çkırmızıışsa bile ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir müsabaka dâhilin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini muhafaza etmek ve sıkı bir antremana onay yaymak dâhilin diyet sırasında özge steroidlerden elan zait yardımcı olur. Birfena ten vüruttiricisi bundan dolayı kestirmece bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarış, akarsu tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çkırmızıışıyor, böylecene nazarıitibar çekici evetğunda hantal ve berk görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja gelince, görüşler değişikdır. Emektar İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, muhtıra ten ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Dolayısıyla, 200 libre ağırlığında bir ten vüruttirici günde 500 mg’a denli çıkadınlabilir ve bu da 10 tablete ödenek gelir. Bununla alay malay, bu göstergeler tamamen gerçekçi değildir, çok yüksektir ve güvenilir huzur etkilere sebep kabil. Rastgele bir atlet dâhilin yeterli dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşı olum eder; şu demek oluyor ki 50-200 mg / çağ. Rastgele bir günde bir sportmen hiçbir koşulda dörtten zait tablet almamalıdır. Jurnal üç tablet gururının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk yol denemek isteyenler, yalnız bir pare 50 mg’lık bir tablet gururıyla esaslanmalıdır. Birkaç çağ sonrasında yahut elan sonrasında, bir hafta sonrasında, muhtıra doz, sabahleyin ve sıkıntısızşam her biri bir tablet dâhilaziz, yemeklerle alay malay kırmızıınarak dü tablete yükseltilebilir. Elan müterakki olan yahut 220 pound’dan elan ciddi olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / çağ’e çıkarabilir. Bununla alay malay, bu dozaj dü ila üç haftadan elan uzun süreler dâhilin kırmızıınmamalıdır. Elan sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında gururı zirı haftayı aşmamalıdır. Dozun zaitrılmasının (sporcunun önemli huzur etkilerden dolayı kaçınılması gereken) evet da elan da iyisi, sair bir ürünün kullanılması gerektiği dâhilin ekseriya idareden kesik müddet sonrasında ortaya çıkan acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan zait müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici gerilar vermeli ve sporcuyu bileşiği kullanmaya son vermeye özendirme etmelidir. Androlic yararlanmaından vazgeçildikten sonrasında, sair bir bileşikle steroid tedavisine devam etmek önemlidir, huysuz takdirde berk bir eksilme meydana gelir ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği gibi kesik bir müddet içre tedaviye dublör şekilde görünür. Başka hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı gibi nüfuz ve kütle açısından hızlı ve güvenilir bir yitim oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant gibi enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle yapılandırmak dâhilin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da tercih edilen çok zengin bir istif, Androlic 100 mg + / çağ, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın çabucak nüfuz ve kütle vüruttirir fakat steroid acemiler dâhilin yarar değildir. Androlic, yeni esaslayanlar dâhilin steroid değildir ve yalnız sportmen belirli bir ilerleme gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “kuru” bileşiklerle deneyim kazanmış olması durumunda kullanılmalıdır. Elit ten vüruttiricisi tarafından günde 8-10 yahut elan zait Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilgili. Rakip bir koşunmacı ten vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla alay malay, muhtıra 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden tahammül etmek elan fazladır. Androlic ciddiye kırmızıınacak ve egzersiz ten vüruttiricisi zihniyet “elan iyidir” isabetli değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birfena huzur ağırlık yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu dâhilin çok uykuluk toksiktir. Çoğu kullanıcı, kestirmece birkaç hafta sonrasında uykuluk değerlerinde bazı patolojik değişiklikler bekleyebilir.
Deşik oksimetolon, kolayca östrojene dkatüşür. Bu, bir koşunmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) gururını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir yararlanmaını mucip dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve akarsu tutulmasına sebep olur. Androlic’in sebep evetğu şiddetli steroid sivilceleri canlı ten vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu denetçi şeşnda tutabilir. Başka olası huzur etkiler baş vecası, yürek bulantısı, kusma, yürek vecaları, meslektahsızlık, uykusuzluk ve diyare kabil. Sportmen Androlic’in gururıyla “genel maskaranutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın bilakis “sağlıklı hissetme” özelliğini taşır. Sportmen elan hâllü ve elan hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok sağlıklı hissetmediği dâhilin çelişik bir kondisyon ortaya çıkarmaktadır. Mütezayit agresiflik, ortaya çıkan androjen seviyesinin koca olmasından kaynaklanır ve yüce oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” evetğunda oluşur. Androlic, belkili huzur etkilere karşı elan hassas bir şekilde reaksiyon gösterdiği dâhilin evetşlı atletler dâhilin steroid değildir ve uykuluk hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç ekseriya kütle yapılandırmak dâhilin gerekli kaloriden ve evetğdan kibar bir diyetle kırmızıındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye mevla evetğu dâhilin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını tamamen azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini muhafaza etmek dâhilin HCG ve Clomid gibi testosteron uyartıcı bileşiklerin kırmızıınması (göreceli karakteristiklere falnız) mutlaka gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, koyu curcunalı, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi gibi sonuç dkatüşü olmayan virilize olma belirtilerine ve birçoğuna sebep evetğu dâhilin kadınlar dâhilin önerilmez. Androlic, nisa organizması dâhilin sadece çok iktidarlıdür ve buna göre, azca toleranslüdür. Bununla alay malay, ulusal ve uluslararası rekabet eden bazı bayan sporcular, Anadol 50’yi “şişko imalat aşamasında” kırmızııyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in açık başarım arttırıcı tesirini unutmak istemeyen kadınlar, aynı zamanda Androjen’in sebep evetğu olası huzur etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir sakat tablet (25 mg) Primobolan Depo yahut Durabolin gibi “kolay” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in yararlanmaı ve dozajı, bayan sporcunun risk kabız kişisel istekliliğinin bir ifadesidir. Tababet okullarında Androlic, düzgüsüz kan oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir