Generics Pharma Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, mebdelıca aneminin tedavisinde kullanılan kişi testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Antrparantez osteoporoz, HIV / AIDS’i iyileştirme etmek ve temelı durumlarda kilo kurumını ve kas büyümesini isteklendirme etmek için kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi kullanma için tanıtılmıştır. Önceden çoğunlukla Amerika Mürekkep Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi kullanmaına ilave olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve başarımı iyileştirmek için kullanılmaktadır. Anapolon, üzeri geliştirmeciler ve halterciler tarafından fiziki ve başarım arttırıcı fakatçlar için kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği için, ülkemizde ki en bilinen ve aynı zamanda en korkulu devalardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (alelumum sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) ilkin anemi olan insanlara yardımcı cereyan etmek için bir birlikteşik olarak geliştirilmiş ve o zamandan beri kilo kaybının başüstüneğu birokkalı hastalığa yakalanan insanoğluı iyileştirme etmek için çok muvaffakiyetlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilo kurumını isteklendirme etmek, iştihaı arttırmak, güç isabet etmek ve Kırmızı Dem Hücresi sayısını arttırmak için sarihça dokunaklı bir birlikteşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu kabilinden temelı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun natürel hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, hun lipit profilini menfi yönde etkileyebilmekte, kez tutulmasına niye olabilmekte, baş ağrısına niye başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda uykuluk için çok toksik olabilmektedir (aslında tüm steroidlere bakılırsa hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) tarafından öne güruhlen faydalardan biri, iştihaı fazlalıkrarak kilo kurumını uyarmak için kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

Beden geliştirmede sert cephe etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize imkânsız ve östrojenik aktiviteye iye olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Probleminin nedeni olsun evet da olmasın, östradiol seviyelerini yoklama şeşnda tutmak Oxymethelone’u cephe etkisinde bırakır açısından başka oral anabolik steroidlere misal yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kabilinden bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kabilinden aromatize edici steroidlerin kullanmaını sınırlandırarak yoklama şeşnda tutulabilir.
Anadrolün asıl cephe etkisi, tüm alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu kabilinden uykuluk toksisitesidir. Yararlanma süresinin en şu denli 6 hafta ile sınırlandırılması ve her kullanma döneminden sonrasında ilacın muvafık döneminın buzakılmasıyla bu cephe ağırlık minimize edilebilmektedir. Tekrar de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce muhakkak sağlamlıklı bir karaciğere iye başüstüneğunuzdan emin olmalısınız!

Oxymethelone Yararlanmaı ve Dozu
Anadrolün kullanmaında başka steroidlerde başüstüneğu kabilinden dozaj attırıldığında elde edilen semere de dürüst orantılı olarak artmaktadır. Ancak makul bir ölçüın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye bakılırsa değişlemmekle müşterek alelumum ortalama 50 mg’dır cephe ağırlık riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj enseışı ile dürüst orantılı olarak artan semere enseışı kaybolmaktadır. çoklukla salık edilen dozaj muhtıra olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Ancak temelı sporcular muhtıra 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki mualla dozlar mualla riski yanı sıra getirmektedir.
Elkızı üzeri geliştiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz muhtıra 25 mg’dır fakat bunun tarih süresince taksimnmüş doz olarak aldatmaınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Hatta muhtıra 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde aldatmaınması birlikte dokunaklı meyvelar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic sarplü ve aynı zamanda en dokunaklı oral steroiddir. Daşik son nokta mualla androjenik bir etkiye sahiptir ve son nokta yoğun bir anabolik birlikteşen ile il ele masraf. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok kesik bir sürede sağlamlanabilir. Yalnız 14 günde 10-15 kilo yahut elan şu denli üzeri ağırlığında bir enseış olağandışı değildir. Akarsu tutma özelliği önemli, böylece kas çapı çabucak artar ve kullanıcı üstün dereceli sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok kez çektiğinden, çoğu sporcularda tüm kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına niye imkânsız, elan ziyade kantitatif bir duruma niye evet ve sezonun çok hoş muhaliflanmasını sağlamlar. Androlic, kez da orada depolandığı için derzleri “evetğlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç enseışında bir faktördür ve öte taraftan, eklem problemlerı olan sporculara ağrısız bir alıştırma yapmasına onay verir. Henüz çetin rehavet sınıflarındaki elektrikli il arabaları Androlic’te satılıyor. Sıkı bir kefaret, aynı anda aldatmaınan Nolvadex ve Proviron ile müşterek, kez tutma tartıını önemli ölçüde düşürebilir, böylece tabakaı kaslarda kupkuru bir enseış mümkündür. Androlic alarak atlet, alıştırma meydana getirilen kaslardaki alıştırma süresince muazzam bir “pompa etkisi” evetşar. Vücuttaki hun hacmi önemli derecede yükselir, alıştırma esnasında kaslara elan mualla hun tedarikine niye evet. Androlic, hunın elan şu denli oksijen emmesi için, kırmızı hun hücrelerinin sayısını arttırır. Kas böylece elan mualla peklik ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında birlikte heybetli güce ve mualla güce güvenebilir. Temelı üzeri ihya uzmanları, muazzam ve kısmen acı donör “pompa” ifade ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut sair bir kas üzerinde çaldatmaışırlar. çoğunlukla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve alıştırma esnasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in mualla androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylece çoğu gün korkulan “aşırı yetişek” olasılığı düşüktür. Sporcu sık sık yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini elan çok şey için müheyya olarak hissediyor. Haftada astı tarih çaldatmaışsa birlikte ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir konkur için hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini sakınmak ve yoğun bir antremana onay uçlanmak için kefaret esnasında başka steroidlerden elan şu denli yardımcı evet. Birokkalı üzeri geliştiricisi bundan dolayı yaklaşık bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarış, kez tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çaldatmaışıyor, böylece dikkat çekici başüstüneğunda hantal ve sert görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja erişince, inançler değişikdır. Turfa İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, muhtıra üzeri ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Dolayısıyla, 200 libre ağırlığında bir üzeri geliştirici günde 500 mg’a derece çıfamilyalabilir ve bu da 10 tablete tahsisat gelir. Bununla müşterek, bu göstergeler büsbütün realist değildir, çok yüksektir ve ağırbaşlı cephe etkilere niye kabil. Rastgele bir atlet için yeterli dozaj günde kilo başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşı olum fiyat; Yani 50-200 mg / tarih. Rastgele bir günde bir sporcu tek koşulda dörtten şu denli tablet almamalıdır. Günlük üç tablet kurumının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk kez denemek isteyenler, sadece bir sayı 50 mg’lık bir tablet kurumıyla mebdelanmalıdır. Birkaç tarih sonrasında yahut elan sonrasında, bir hafta sonrasında, muhtıra doz, sabah ve akşam her biri bir tablet içermiş, yemeklerle müşterek aldatmaınarak iki tablete yükseltilebilir. Henüz gelecek olan yahut 220 pound’dan elan çetin olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / tarih’e çıkarabilir. Bununla müşterek, bu dozaj iki ila üç haftadan elan uzun süreler için aldatmaınmamalıdır. Henüz sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında kurumı astı haftayı aşmamalıdır. Dozun fazlalıkrılmasının (sporcunun önemli cephe etkilerden dolayı kaçınılması müstelzim) evet da elan da iyisi, sair bir ürünün kullanılması gerektiği için alelumum idareden kesik süre sonrasında ortaya çıhun acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan şu denli süre alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici meyvelar vermeli ve sporcuyu birlikteşiği kullanmaya son vermeye isteklendirme etmelidir. Androlic kullanmaından vazgeçildikten sonrasında, sair bir birlikteşikle steroid tedavisine devam etmek önemlidir, zıt takdirde sert bir tenakus meydana gelir ve kullanıcı çoğunlukla gözlemlendiği kabilinden kesik bir süre süresince tedaviye misal şekilde görünür. Vesair tek anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kabilinden cebir ve kütle açısından hızlı ve ağırbaşlı bir zayi oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kabilinden enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri çoğunlukla Androlic’i güç ve kütle peydahlamak için Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da tercih edilen çok cömert bir istif, Androlic 100 mg + / tarih, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın çabucak cebir ve kütle geliştirir fakat steroid acemiler için muvafık değildir. Androlic, yeni mebdelayanlar için steroid değildir ve sadece sporcu makul bir gelişim gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “sönük” birlikteşiklerle deneyim kazanmış olması durumunda kullanılmalıdır. Seçkin üzeri geliştiricisi tarafından günde 8-10 yahut elan şu denli Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişkin. Rakip bir yarışmacı üzeri geliştirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla müşterek, muhtıra 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden getirmek elan fazladır. Androlic ciddiye aldatmaınacak ve alıştırma üzeri geliştiricisi zihniyet “elan iyidir” şık değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birokkalı cephe ağırlık yaratabilir. 17-alfa alkile edildiği için çok uykuluk toksiktir. Çoğu kullanıcı, yaklaşık birkaç hafta sonrasında uykuluk değerlerinde temelı patolojik değişiklikler bekleyebilir.
Daşik oksimetolon, kolay östrojene dcivarüşür. Bu, bir yarışmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) kurumını ve diüretiklerin (örn. Lasix) artan bir kullanmaını gerektiren dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve kez tutulmasına niye evet. Androlic’in niye başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri yaşayan üzeri geliştiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu yoklama şeşnda tutabilir. Vesair olası cephe etkisinde bırakır baş ağrısı, karın bulantısı, kusma, karın ağrıları, işlemtahsızlık, uykusuzluk ve diyare kabil. Sporcu Androlic’in kurumıyla “genel yumuşaknutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın bilakis “oflaz hissetme” özelliğini taşır. Sporcu elan sarplü ve elan hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok oflaz hissetmediği için çelişik bir perese ortaya çıkarmaktadır. Kalan agresiflik, ortaya çıhun androjen seviyesinin mualla olmasından kaynaklanır ve heybetli oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, beklenen cephe etkilere karşı elan duyar bir şekilde reaksiyon gösterdiği için evetşlı atletler için steroid değildir ve uykuluk hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç alelumum kütle peydahlamak için lüzumlu kaloriden ve evetğdan kibar bir diyetle aldatmaındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye iye başüstüneğu için vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını büsbütün azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini sakınmak için HCG ve Clomid kabilinden testosteron ihtarcı birlikteşiklerin aldatmaınması (göreceli karakteristiklere denetlemenız) muhakkak gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, dip curcunalı, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal gelişimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kabilinden mazi dcivarüşü olmayan virilize olma belirtilerine ve birçoğuna niye başüstüneğu için kadınlar için önerilmez. Androlic, eksik etek organizması için yalnızca çok kadirdür ve buna bakılırsa, azca müsamahalüdür. Bununla müşterek, millî ve uluslararası yarış fail temelı eş sporcular, Anadol 50’yi “tıknaz imalat aşamasında” aldatmaıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in kupkuru başarım arttırıcı etkisini geçilmek istemeyen kadınlar, aynı zamanda Androjen’in niye başüstüneğu olası cephe tesirleri azaltmak istiyorlarsa, iki günde bir eksik tablet (25 mg) Primobolan Ardiye yahut Durabolin kabilinden “yumuşak” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in kullanmaı ve dozajı, eş sporcunun riziko derç ferdî istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, anormal hun oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir