Genesis Meds Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, başlıca aneminin tedavisinde kullanılan erkek testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Ayrıca osteoporoz, HIV / AIDS’i tedavi eylemek ve bazı durumlarda kilogram alımını ve kas büyümesini teşvik eylemek muhtevain kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi tasarruf muhtevain tanılamatılmıştır. Önceden çoğunlukla Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi tasarrufına lahika olarak Anapolon, sporcular aracılığıyla fizik ve başarımı iyileştirmek muhtevain kullanılmaktadır. Anapolon, cisim vüruttirmeciler ve halterciler aracılığıyla fiziki ve başarım arttırıcı amaçlar muhtevain kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç aracılığıyla üretildiği muhtevain, ülkemizde ki en aşina ve aynı zamanda en muhataralı önlemlardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (çoğu kez sporcular aracılığıyla anapolon olarak bilinir) ilkin anemi olan insanlara yardımcı tamamlanmak muhtevain bir deşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının başüstüneğu birokkalı hastalığa yakalanan insanoğluı tedavi eylemek muhtevain çok sükselı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram alımını teşvik eylemek, iştahı arttırmak, güç isabet etmek ve Kırmızı Soy Hücresi sayısını arttırmak muhtevain yalınlıkça yakıcı bir deşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu kabilinden bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun tabii hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, dem lipit profilini aksi yönde etkileyebilmekte, ab tutulmasına illet olabilmekte, baş vecasına illet başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer muhtevain çok toksik olabilmektedir (esasen bütün steroidlere nazaran hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) aracılığıyla öne güruhlen faydalardan biri, iştahı pozitifrarak kilogram alımını uyarmak muhtevain kullanılabilmesidir, ancak kullanıcılar iştahı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

üst vüruttirmede ötümsüz taç etkiler prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gayrimümkün ve östrojenik aktiviteye malik olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Probleminin sebebi olsun evet da olmasın, östradiol seviyelerini arama şeşnda bağlamak Oxymethelone’u taç etkiler açısından vesair oral anabolik steroidlere analog yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol veya Arimidex kabilinden bir aromataz inhibitörü kullanılarak veya testosteron kabilinden aromatize edici steroidlerin tasarrufını sınırlandırarak arama şeşnda tutulabilir.
Anadrolün temel taç etkisi, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu kabilinden karaciğer toksisitesidir. Kullanım süresinin en ziyade 6 hafta ile sınırlandırılması ve her tasarruf döneminden sonrasında ilacın iyi döneminın buzakılmasıyla bu taç yardım minimize edilebilmektedir. Gine de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce kesinlikle sağlamlıklı bir karaciğere malik başüstüneğunuzdan güvenli olmalısınız!

Oxymethelone Kullanımı ve Dozu
Anadrolün tasarrufında vesair steroidlerde başüstüneğu kabilinden dozaj attırıldığında elde edilen verim de yakınlarında orantılı olarak artmaktadır. Ancak belirli bir nicelikın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye nazaran değnöbetmekle birlikte çoğu kez ortalama 50 mg’dır taç yardım riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj arkaışı ile yakınlarında orantılı olarak küsurat verim arkaışı kaybolmaktadır. çoğu kez tavsiye edilen dozaj günlük olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Ancak bazı sporcular günlük 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki şiddetli dozlar şiddetli riski yanı sıra getirmektedir.
Küldöken cisim vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz günlük 25 mg’dır ancak bunun ruz içre bölünmüş doz olarak düzenınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca günlük 12,5 mg’ın bölünmüş doz şeklinde düzenınması de yakıcı payanlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic sinerjilü ve aynı zamanda en yakıcı oral steroiddir. Birlikteşik son derece şiddetli androjenik bir etkiye sahiptir ve son derece kalın bir anabolik deneşeli ile ülke ele masraf. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok kısaca bir sürede sağlamlanabilir. Yalnızca 14 günde 10-15 kilogram veya henüz ziyade cisim ağırlığında bir arkaış olağandışı değildir. Kez tutma özelliği önemli, böylece kas çapı hızla artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok ab çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına illet gayrimümkün, henüz ziyade kantitatif bir duruma illet evet ve sezonun çok hoş önlanmasını sağlamlar. Androlic, ab da orada depolandığı muhtevain derzleri “evetğlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç arkaışında bir faktördür ve öte taraftan, eklem problemlerı olan sporculara vecasız bir alıştırma yapmasına onay verir. Henüz kısık takı sınıflarındaki elektrikli ülke arabaları Androlic’te satılıyor. Sıkı bir perhiz, aynı anda düzenınan Nolvadex ve Proviron ile birlikte, ab tutma oranını önemli ölçüde düşürebilir, böylece katı kaslarda besbelli bir arkaış mümkündür. Androlic alarak atlet, alıştırma meydana getirilen kaslardaki alıştırma süresince muazzam bir “pompa etkisi” evetşar. Vücuttaki dem hacmi önemli derecede yükselir, alıştırma esnasında kaslara henüz şiddetli dem tedarikine illet evet. Androlic, demın henüz ziyade oksijen emmesi muhtevain, kırmızı dem hücrelerinin sayısını arttırır. Kas böylece henüz şiddetli metanet ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında de mehabetli güce ve şiddetli güce güvenebilir. Temelı cisim geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı donör “pompa” ifade ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar veya ayrıksı bir kas üzerinde çdüzenışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic aracılığıyla aşırı bir şekilde kendini gösterir ve alıştırma esnasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in şiddetli androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylece çoğu dakika korkulan “aşırı yetişek” mümkünlığı düşüktür. Sportmen pıtrak pıtrak yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini henüz çok şey muhtevain anık olarak hissediyor. Haftada zirı ruz çdüzenışsa de ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir yarış muhtevain hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini müdafaa etmek ve kalın bir antremana onay tesviye etmek muhtevain perhiz esnasında vesair steroidlerden henüz ziyade yardımcı evet. Birokkalı cisim vüruttiricisi bundan dolayı ortalama bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Rekabet, ab tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çdüzenışıyor, böylece uyanıklık çekici başüstüneğunda hantal ve ötümsüz görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, ufukler farklıdır. Ezelî İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, günlük cisim ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir cisim vüruttirici günde 500 mg’a denli çıavratlabilir ve bu da 10 tablete bedel hasılat. Bununla birlikte, bu göstergeler top gerçekçi değildir, çok yüksektir ve önemli taç etkilere illet olur. Herhangi bir atlet muhtevain yerinde dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşılama fiyat; Yani 50-200 mg / ruz. Herhangi bir günde bir sportmen hiçbir koşulda dörtten ziyade tablet almamalıdır. Jurnal üç tablet alımının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk nöbet denemek isteyenler, sırf bir adet 50 mg’lık bir tablet alımıyla başlanmalıdır. Birkaç ruz sonrasında veya henüz sonrasında, bir hafta sonrasında, günlük doz, sabahleyin ve sıkıntısızşam her biri bir tablet muhtevaaziz, yemeklerle birlikte düzenınarak dü tablete yükseltilebilir. Henüz gelecek olan veya 220 pound’dan henüz kısık olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / ruz’e çıkarabilir. Bununla birlikte, bu dozaj dü ila üç haftadan henüz uzun süreler muhtevain düzenınmamalıdır. Henüz sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında alımı zirı haftayı aşmamalıdır. Dozun pozitifrılmasının (sporcunun önemli taç etkilerden dolayı kaçınılması gereken) evet da henüz da iyisi, ayrıksı bir ürünün kullanılması gerektiği muhtevain çoğu kez idareden kısaca süre sonrasında ortaya çıdem acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan ziyade süre alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici payanlar vermeli ve sporcuyu deşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic tasarrufından vazgeçildikten sonrasında, ayrıksı bir deşikle steroid tedavisine devam eylemek önemlidir, hırçın takdirde ötümsüz bir eksilme meydana hasılat ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kabilinden kısaca bir süre içre tedaviye analog şekilde görünür. özge hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kabilinden zor ve kütle açısından hızlı ve önemli bir kayıp oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 veya Testosteron enantant kabilinden enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle oluşturmak muhtevain Deca-Durabolin veya Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller aracılığıyla da yeğleme edilen çok feyizli bir istif, Androlic 100 mg + / ruz, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla zor ve kütle vüruttirir ancak steroid acemiler muhtevain iyi değildir. Androlic, yeni başlayanlar muhtevain steroid değildir ve sırf sportmen belirli bir gelişim gerçekleştirdikten sonrasında veya çeşitli “ince” deşiklerle deneyim kazanmış olması durumunda kullanılmalıdır. Elit cisim vüruttiricisi aracılığıyla günde 8-10 veya henüz ziyade Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilgilendiren. Rakip bir yarışmamacı cisim vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla birlikte, günlük 8, 10 veya 12 tablet alarak organizmanın üstesinden çıkmak henüz fazladır. Androlic ciddiye düzenınacak ve alıştırma cisim vüruttiricisi zihniyet “henüz iyidir” haklı değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birokkalı taç yardım yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu muhtevain çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, ortalama birkaç hafta sonrasında karaciğer değerlerinde bazı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
Birlikteşik oksimetolon, kolaylıkla östrojene dkarşıüşür. Bu, bir yarışmamadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) alımını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir tasarrufını gerektiren dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve ab tutulmasına illet evet. Androlic’in illet başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri canlı cisim vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu arama şeşnda tutabilir. özge olası taç etkiler baş vecası, iç bulantısı, kusma, iç vecaları, nöbettahsızlık, uykusuzluk ve diyare olur. Sportmen Androlic’in alımıyla “umumi güzelnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın bilakis “uz hissetme” özelliğini taşır. Sportmen henüz sinerjilü ve henüz hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok uz hissetmediği muhtevain çelişik bir manzara ortaya çıkarmaktadır. Küsurat agresiflik, ortaya çıdem androjen seviyesinin şiddetli olmasından kaynaklanır ve mehabetli oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, beklenir taç etkilere karşı henüz içli bir şekilde aksülamel gösterdiği muhtevain evetşlı atletler muhtevain steroid değildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç çoğu kez kütle oluşturmak muhtevain gerekli kaloriden ve evetğdan verimli bir diyetle düzenındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye malik başüstüneğu muhtevain vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını top azaltıyor veya durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini müdafaa etmek muhtevain HCG ve Clomid kabilinden testosteron ihtarcı deşiklerin düzenınması (göreceli karakteristiklere denetlemenız) kesinlikle gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, dip seda, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kabilinden aptal dkarşıüşü olmayan virilize olma belirtilerine ve birçoğuna illet başüstüneğu muhtevain hanımlar muhtevain önerilmez. Androlic, kaşık düşmanı organizması muhtevain yalnızca çok muazzamdür ve buna nazaran, azca hoşgörülüdür. Bununla birlikte, ulusal ve uluslararası rakiplik fail bazı hatun sporcular, Anadol 50’yi “toplu imalat aşamasında” düzenıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in besbelli başarım arttırıcı tesirini geçilmek istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in illet başüstüneğu olası taç tesirleri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir sağlıksız tablet (25 mg) Primobolan Hazne veya Durabolin kabilinden “yumuşak” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in tasarrufı ve dozajı, hatun sporcunun riziko ittihaz şahsi istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, deli dem oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir