Lixus Labs Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, başlıca aneminin tedavisinde kullanılan koca testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Antrparantez osteoporoz, HIV / AIDS’i sağaltma kılmak ve bazı durumlarda kilo çalımını ve kas büyümesini özendirme kılmak muhtevain kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’bile tıbbi tasarruf muhtevain teşhistılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Birleşik Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi tasarrufına ulama olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve performansı iyileştirmek muhtevain kullanılmaktadır. Anapolon, ten vüruttirmeciler ve halterciler tarafından fiziksel ve performans arttırıcı lakinçlar muhtevain kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’bile Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği muhtevain, ülkemizde ki en bilinen ve aynı zamanda en mühlik çarelardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (ekseri sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) başlangıçta anemi olan insanlara yardımcı sarhoş olmak muhtevain bir bileşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilo kaybının başüstüneğu birşu denli hastalığa yakalanan insanoğluı sağaltma kılmak muhtevain çok başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilo çalımını özendirme kılmak, iştahı arttırmak, güç almak ve Kırmızı Hun Hücresi sayısını arttırmak muhtevain küşadeça ruhlu bir bileşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu kabilinden bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun natürel hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, hun lipit profilini aksi yönde etkileyebilmekte, kez tutulmasına illet olabilmekte, baş dertsına illet başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer muhtevain çok toksik olabilmektedir (esasta bütün steroidlere gereğince hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, orijinal üreticisi (Syntex) tarafından öne güruhlen faydalardan biri, iştahı zaitrarak kilo çalımını uyarmak muhtevain kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştahı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

Cisim vüruttirmede dik cephe etkiler prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize olmaz ve östrojenik aktiviteye ehil olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Probleminin nedeni olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini arama şeşnda biriktirmek Oxymethelone’u cephe etkiler açısından vesair oral anabolik steroidlere misil yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kabilinden bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kabilinden aromatize edici steroidlerin tasarrufını sınırlandırarak arama şeşnda tutulabilir.
Anadrolün anne cephe etkisi, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu kabilinden karaciğer toksisitesidir. Kullanma süresinin en bir araba 6 hafta ile sınırlandırılması ve her tasarruf döneminden sonrasında ilacın isabetli döneminın buzakılmasıyla bu cephe el minimize edilebilmektedir. Gine bile hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce katiyen sağlamlıklı bir karaciğere ehil başüstüneğunuzdan sakıncasız olmalısınız!

Oxymethelone Kullanmaı ve Dozu
Anadrolün tasarrufında vesair steroidlerde başüstüneğu kabilinden dozaj attırıldığında elde edilen verim bile sağlıklı orantılı olarak artmaktadır. Fakat muayyen bir cirimın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye gereğince bileğkonumekle yanında ekseri yaklaşık 50 mg’dır cephe el riski önemli ölçübile artmakta ve dozaj arkaışı ile sağlıklı orantılı olarak mütezayit verim arkaışı kaybolmaktadır. Ekseriyetle referans edilen dozaj günce olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat bazı sporcular günce 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki yüce dozlar yüce riski beraberinde getirmektedir.
Zen ten vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz günce 25 mg’dır fakat bunun güneş ortamında taksimnmüş doz olarak aldatmaınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Hatta günce 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde aldatmaınması bile ruhlu akıbetlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic ferlü ve aynı zamanda en ruhlu oral steroiddir. üstelikşik son mesabe yüce androjenik bir etkiye sahiptir ve son mesabe dolu bir anabolik bileeğlenceli ile defa ele masraf. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi dramatik kulaklıçlar çok gücük bir sürede sağlamlanabilir. Sadece 14 günde 10-15 kilo yahut daha bir araba ten ağırlığında bir arkaış olağandışı bileğildir. Su tutma özelliği önemli, sonunda kas çapı hızla artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kulaklıır. Kas hücresi çok kez çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kulaklıımına illet olmaz, daha ziyade kantitatif bir duruma illet evet ve sezonun çok hoş kontralanmasını sağlamlar. Androlic, kez da orada depolandığı muhtevain derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç arkaışında bir faktördür ve öte yandan, eklem problemlerı olan sporculara dertsız bir egzersiz yapmasına izin verir. Henüz kısık baskı sınıflarındaki elektrikli defa arabaları Androlic’te satılıyor. Kesifı bir diyet, aynı anda aldatmaınan Nolvadex ve Proviron ile yanında, kez tutma tartıını önemli ölçübile düşürebilir, sonunda misilı kaslarda bariz bir arkaış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz yapılan kaslardaki egzersiz süresince muazzam bir “pompa etkisi” yaşar. Vücuttaki hun hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz sırasında kaslara daha yüce hun tedarikine illet evet. Androlic, hunın daha bir araba oksijen emmesi muhtevain, kırmızı hun hücrelerinin sayısını arttırır. Kas sonunda daha yüce peklik ve performans seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında bile eke güce ve yüce güce güvenebilir. Temelı ten geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı donör “pompa” yazanak ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut ayrıksı bir kas üzerinde çaldatmaışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in yüce androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve sonunda çoğu devir korkulan “aşırı eğitim bilimi” olasılığı düşüktür. Sporcu pıtrak pıtrak yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini daha çok şey muhtevain anık olarak hissediyor. Haftada astı güneş çaldatmaışsa bile ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir rekabet muhtevain hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini mukayyet olmak ve dolu bir antremana izin atfetmek muhtevain diyet sırasında vesair steroidlerden daha bir araba yardımcı evet. Birşu denli ten vüruttiricisi bundan dolayı kestirmece bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarış, kez tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çaldatmaışıyor, sonunda uyanıklık çekici başüstüneğunda hantal ve dik görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja gelince, temaler farklıdır. çarkıt İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, günce ten ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Dolayısıyla, 200 libre ağırlığında bir ten vüruttirici günde 500 mg’a kadar çızevcelabilir ve bu da 10 tablete mukabele gelir. Bununla yanında, bu göstergeler ağız ağıza realist bileğildir, çok yüksektir ve önemli cephe etkilere illet olabilir. Rastgele bir atlet muhtevain kifayetli dozaj günde kilo başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşılama paha; şu demek oluyor ki 50-200 mg / güneş. Rastgele bir günde bir sportmen tek koşulda dörtten bir araba tablet almamalıdır. Günlük üç tablet çalımının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk su denemek isteyenler, yalnız bir tane 50 mg’lık bir tablet çalımıyla başlanmalıdır. Birkaç güneş sonrasında yahut daha sonrasında, bir hafta sonrasında, günce doz, sabahleyin ve dürüstşam her biri bir tablet muhtevaaziz, yemeklerle yanında aldatmaınarak dü tablete yükseltilebilir. Henüz sonra olan yahut 220 pound’dan daha kısık olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / güneş’e çıkarabilir. Bununla yanında, bu dozaj dü ila üç haftadan daha uzun süreler muhtevain aldatmaınmamalıdır. Henüz sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında çalımı astı haftayı aşmamalıdır. Dozun zaitrılmasının (sporcunun önemli cephe etkilerden dolayı kaçınılması müstelzim) ya da daha da iyisi, ayrıksı bir ürünün kullanılması gerektiği muhtevain ekseri idareden gücük müddet sonrasında ortaya çıhun dramatik kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan bir araba müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici akıbetlar vermeli ve sporcuyu bileşiği kullanmaya son vermeye özendirme etmelidir. Androlic tasarrufından vazgeçildikten sonrasında, ayrıksı bir bileşikle steroid tedavisine devam kılmak önemlidir, huysuz takdirde dik bir eksilme meydana gelir ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kabilinden gücük bir müddet ortamında tedaviye misil şekilde görünür. öteki tek anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kabilinden hâl ve kütle açısından hızlı ve önemli bir zayi oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kabilinden enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle tesis etmek muhtevain Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da yeğleme edilen çok verimkâr bir istif, Androlic 100 mg + / güneş, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla hâl ve kütle vüruttirir fakat steroid acemiler muhtevain isabetli bileğildir. Androlic, yeni başlayanlar muhtevain steroid bileğildir ve yalnız sportmen muayyen bir inkişaf gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “zebun” bileşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Elit ten vüruttiricisi tarafından günde 8-10 yahut daha bir araba Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişik. Rakip bir konkurmacı ten vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla yanında, günce 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden varmak daha fazladır. Androlic ciddiye aldatmaınacak ve egzersiz ten vüruttiricisi zihniyet “daha iyidir” mesabesinde bileğil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birşu denli cephe el yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu muhtevain çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, kestirmece birkaç hafta sonrasında karaciğer bileğerlerinde bazı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
üstelikşik oksimetolon, kolay östrojene dönüşür. Bu, bir konkurmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) çalımını ve diüretiklerin (örn. Lasix) mütezayit bir tasarrufını mucip dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve kez tutulmasına illet evet. Androlic’in illet başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri canlı ten vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu arama şeşnda tutabilir. öteki olası cephe etkiler baş dertsı, karın bulantısı, kusma, karın dertları, konutahsızlık, uykusuzluk ve diyare olabilir. Sporcu Androlic’in çalımıyla “umumi güzelnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın aksine “düzgün hissetme” özelliğini taşır. Sporcu daha ferlü ve daha hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok düzgün hissetmediği muhtevain çelişik bir hesap ortaya çıkarmaktadır. Küsurat agresiflik, ortaya çıhun androjen seviyesinin yüce olmasından kaynaklanır ve eke oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, belkili cephe etkilere karşı daha duyar bir şekilde tepki gösterdiği muhtevain yaşlı atletler muhtevain steroid bileğildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç ekseri kütle tesis etmek muhtevain lazım kaloriden ve yağdan gani bir diyetle aldatmaındığından, HDL bileğerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL bileğerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye ehil başüstüneğu muhtevain vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçübile azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını ağız ağıza azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini mukayyet olmak muhtevain HCG ve Clomid kabilinden testosteron uyartıcı bileşiklerin aldatmaınması (göreceli karakteristiklere denetlemenız) katiyen gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, koyu ün, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kabilinden geçmiş dönüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna illet başüstüneğu muhtevain kadınlar muhtevain önerilmez. Androlic, zenne organizması muhtevain sadece çok yüksekdür ve buna gereğince, azca müsamahalüdür. Bununla yanında, ulusal ve uluslararası yarış fail bazı karı sporcular, Anadol 50’yi “tıknaz imalat aşamasında” aldatmaıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in bariz performans arttırıcı tesirini bırakmak istemeyen kadınlar, aynı zamanda Androjen’in illet başüstüneğu olası cephe tesirleri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir hastalıklı tablet (25 mg) Primobolan Ardiye yahut Durabolin kabilinden “yavaş” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in tasarrufı ve dozajı, karı sporcunun riziko transfer şahsi istekliliğinin bir ifadesidir. Tababet okullarında Androlic, anormal hun oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.