NP Pharmacy Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, saksılıca aneminin tedavisinde kullanılan sap testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Hassaten osteoporoz, HIV / AIDS’i terapi kılmak ve bazı durumlarda kilogram alımını ve kas büyümesini özendirme kılmak midein kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi kullanım midein teşhistılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Müttehit Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi kullanımına katılmış olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve performansı iyileştirmek midein kullanılmaktadır. Anapolon, vücut vüruttirmeciler ve halterciler tarafından fiziki ve performans arttırıcı lakinçlar midein kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği midein, ülkemizde ki en aşina ve aynı zamanda en ağır darulardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (ekseri sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) önceleri anemi olan insanlara yardımcı başlamak midein bir birlikteşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının başüstüneğu biröte hastalığa yakalanan insanoğluı terapi kılmak midein çok muvaffakiyetlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram alımını özendirme kılmak, iştahı arttırmak, güç yakalanmak ve Kırmızı Kan Hücresi sayısını arttırmak midein vazıhça müessir bir birlikteşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu kadar bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun doğal hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, soy lipit profilini aksi yönde etkileyebilmekte, deniz tutulmasına illet olabilmekte, baş balkısına illet başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer midein çok toksik olabilmektedir (esasta bütün steroidlere bakarak hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, otantik üreticisi (Syntex) tarafından öne sürülen faydalardan biri, iştahı zaitrarak kilogram alımını uyarmak midein kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştahı engellediğini söylerler genel anlamda.

Anapolon Steroid Sipariş

Beden vüruttirmede dürüşt tali etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gayrimümkün ve östrojenik aktiviteye ehil olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Probleminin nedeni olsun evet da olmasın, östradiol seviyelerini kontrol şeşnda tasarruf etmek Oxymethelone’u tali etkisinde bırakır açısından gayrı oral anabolik steroidlere nazir yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol veya Arimidex kadar bir aromataz inhibitörü kullanılarak veya testosteron kadar aromatize edici steroidlerin kullanımını sınırlandırarak kontrol şeşnda tutulabilir.
Anadrolün temel tali etkisi, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu kadar karaciğer toksisitesidir. Kullanım süresinin en bir araba 6 hafta ile sınırlandırılması ve her kullanım döneminden sonrasında ilacın müsait zamanının buzakılmasıyla bu tali bulaşık minimize edilebilmektedir. Gene de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce mutlaka katkısızlıklı bir karaciğere ehil başüstüneğunuzdan tehlikesiz olmalısınız!

Oxymethelone Kullanımı ve Dozu
Anadrolün kullanımında gayrı steroidlerde başüstüneğu kadar dozaj attırıldığında elde edilen verim de rast orantılı olarak artmaktadır. Fakat makul bir cirimın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye bakarak değkârmekle bile ekseri yaklaşık 50 mg’dır tali bulaşık riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj artışı ile rast orantılı olarak küsurat verim artışı kaybolmaktadır. Alelumum referans edilen dozaj yevmi olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat bazı sporcular yevmi 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki koca dozlar koca riski beraberinde getirmektedir.
Dişi vücut vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz yevmi 25 mg’dır fakat bunun gündüz içinde bölünmüş doz olarak allıkınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca yevmi 12,5 mg’ın bölünmüş doz şeklinde allıkınması birlikte müessir payanlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic mecallü ve aynı zamanda en müessir oral steroiddir. Daşik son kadar koca androjenik bir etkiye sahiptir ve son kadar hummalı bir anabolik birlikteeğlenceli ile eloğlu ele gider. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi dramatik kazançlar çok kısa bir sürede katkısızlanabilir. Sırf 14 günde 10-15 kilogram veya elan bir araba vücut ağırlığında bir artış olağandışı değildir. Kez tutma özelliği önemli, böylecene kas çapı hızla artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok deniz çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına illet gayrimümkün, elan ziyade kantitatif bir duruma illet evet ve sezonun çok hoş önlanmasını katkısızlar. Androlic, deniz da orada depolandığı midein derzleri “evetğlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç artışında bir faktördür ve öte taraftan, eklem problemlerı olan sporculara balkısız bir alıştırma yapmasına icazet verir. Elan ağır etki sınıflarındaki elektrikli eloğlu arabaları Androlic’te satılıyor. Kesifı bir rejim, aynı anda allıkınan Nolvadex ve Proviron ile bile, deniz tutma nispetını önemli ölçüde düşürebilir, böylecene defaı kaslarda bariz bir artış mümkündür. Androlic alarak atlet, alıştırma yapılan kaslardaki alıştırma içinde muazzam bir “pompa etkisi” evetşar. Vücuttaki soy hacmi önemli derecede yükselir, alıştırma sırasında kaslara elan koca soy tedarikine illet evet. Androlic, soyın elan bir araba oksijen emmesi midein, kırmızı soy hücrelerinin sayısını arttırır. Kas böylecene elan koca peklik ve performans seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında birlikte mefret güce ve koca güce güvenebilir. Temelı vücut geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” anlatım ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar veya diğer bir kas üzerinde çallıkışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve alıştırma sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in koca androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylecene çoğu dakika korkulan “aşırı terbiye” mümkünlığı düşüktür. Sporcu sık sık yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini elan çok şey midein apiko olarak hissediyor. Haftada altı gündüz çallıkışsa birlikte ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir rekabet midein hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini kavzamak ve hummalı bir antremana icazet kazandırmak midein rejim sırasında gayrı steroidlerden elan bir araba yardımcı evet. Biröte vücut vüruttiricisi bundan dolayı yaklaşık bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarışma, deniz tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çallıkışıyor, böylecene uyanıklık çekici başüstüneğunda hantal ve dürüşt görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, konseptler farklıdır. Yıprak İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, yevmi vücut ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir vücut vüruttirici günde 500 mg’a derece çıbayanlabilir ve bu da 10 tablete cevap hasılat. Bununla bile, bu göstergeler temelli realist değildir, çok yüksektir ve vahim tali etkilere illet mümkün. Herhangi bir atlet midein yeterli dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşı olum değer; Yani 50-200 mg / gündüz. Herhangi bir günde bir sporcu hiçbir koşulda dörtten bir araba tablet almamalıdır. Yevmi üç tablet alımının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk sefer denemek isteyenler, sırf bir sayı 50 mg’lık bir tablet alımıyla saksılanmalıdır. Birkaç gündüz sonrasında veya elan sonrasında, bir hafta sonrasında, yevmi doz, sabahleyin ve akşam her biri bir tablet mideermiş, yemeklerle bile allıkınarak iki tablete yükseltilebilir. Elan müterakki olan veya 220 pound’dan elan ağır olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / gündüz’e çıkarabilir. Bununla bile, bu dozaj iki ila üç haftadan elan uzun süreler midein allıkınmamalıdır. Elan sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında alımı altı haftayı aşmamalıdır. Dozun zaitrılmasının (sporcunun önemli tali etkilerden dolayı kaçınılması müstelzim) evet da elan da iyisi, diğer bir ürünün kullanılması gerektiği midein ekseri idareden kısa müddet sonrasında ortaya çısoy dramatik kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan bir araba müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici payanlar vermeli ve sporcuyu birlikteşiği kullanmaya son vermeye özendirme etmelidir. Androlic kullanımından vazgeçildikten sonrasında, diğer bir birlikteşikle steroid tedavisine devam kılmak önemlidir, huysuz takdirde dürüşt bir tenakus meydana hasılat ve kullanıcı çoğunlukla gözlemlendiği kadar kısa bir müddet içinde tedaviye nazir şekilde görünür. Başka hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kadar hâl ve kütle açısından hızlı ve vahim bir yitim oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 veya Testosteron enantant kadar enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri çoğunlukla Androlic’i güç ve kütle tekvin etmek midein Deca-Durabolin veya Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da tercih edilen çok cömert bir istif, Androlic 100 mg + / gündüz, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla hâl ve kütle vüruttirir fakat steroid acemiler midein müsait değildir. Androlic, yeni saksılayanlar midein steroid değildir ve sırf sporcu makul bir inkişaf gerçekleştirdikten sonrasında veya çeşitli “ince” birlikteşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Seçkin vücut vüruttiricisi tarafından günde 8-10 veya elan bir araba Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişik. Rakip bir rekabetmacı vücut vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla bile, yevmi 8, 10 veya 12 tablet alarak organizmanın üstesinden mal olmak elan fazladır. Androlic ciddiye allıkınacak ve alıştırma vücut vüruttiricisi zihniyet “elan iyidir” yerinde değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması biröte tali bulaşık yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu midein çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, yaklaşık birkaç hafta sonrasında karaciğer değerlerinde bazı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
Daşik oksimetolon, kolayca östrojene dhuzurüşür. Bu, bir rekabetmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) alımını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir kullanımını mucip dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve deniz tutulmasına illet evet. Androlic’in illet başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri canlı vücut vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu problemi kontrol şeşnda tutabilir. Başka olası tali etkisinde bırakır baş balkısı, işkembe bulantısı, kusma, işkembe balkıları, kârtahsızlık, uykusuzluk ve diyare mümkün. Sporcu Androlic’in alımıyla “genel güzelnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın tersine “sağlıklı hissetme” özelliğini taşır. Sporcu elan mecallü ve elan hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok sağlıklı hissetmediği midein çelişik bir tavır ortaya çıkarmaktadır. Kalan agresiflik, ortaya çısoy androjen seviyesinin koca olmasından kaynaklanır ve mefret oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, olası tali etkilere karşı elan içli bir şekilde aksülamel gösterdiği midein evetşlı atletler midein steroid değildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç ekseri kütle tekvin etmek midein zaruri kaloriden ve evetğdan paralıca bir diyetle allıkındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye ehil başüstüneğu midein vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını temelli azaltıyor veya durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini kavzamak midein HCG ve Clomid kadar testosteron ikazcı birlikteşiklerin allıkınması (göreceli karakteristiklere denetlemenız) mutlaka gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, yoğun ün, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kadar geri dhuzurüşü olmayan virilize olma belirtilerine ve birçoğuna illet başüstüneğu midein hanımlar midein önerilmez. Androlic, hanım organizması midein yalnızca çok etkilidür ve buna bakarak, azca müsamahalüdür. Bununla bile, millî ve uluslararası yarış fail bazı kadın sporcular, Anadol 50’yi “toplu imalat aşamasında” allıkıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in bariz performans arttırıcı tesirini bozmak istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in illet başüstüneğu olası tali etkileri azaltmak istiyorlarsa, iki günde bir sakat tablet (25 mg) Primobolan Antrepo veya Durabolin kadar “yumuşak” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in kullanımı ve dozajı, kadın sporcunun risk derç şahsi istekliliğinin bir ifadesidir. Tababet okullarında Androlic, deli soy oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir