Pharm-Tec Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası altında satılan oksimetolon, esaslıca aneminin tedavisinde kullanılan mert testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). üste osteoporoz, HIV / AIDS’i sağaltım eylemek ve bazı durumlarda kilogram çekicilikını ve kas büyümesini teşvik eylemek dâhilin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’bile tıbbi tasarruf dâhilin teşhistılmıştır. Önceden çoğunlukla Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi tasarrufına munzam olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve başarımı iyileştirmek dâhilin kullanılmaktadır. Anapolon, eğin geliştirmeciler ve halterciler tarafından fiziki ve başarım arttırıcı lakinçlar dâhilin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’bile Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği dâhilin, ülkemizde ki en bilinen ve aynı zamanda en mühlik darulardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (ekseriya sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) önceden anemi olan insanlara yardımcı cereyan etmek dâhilin bir bileşik olarak geliştirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının başüstüneğu birsonsuz hastalığa yakalanan insanları sağaltım eylemek dâhilin çok başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram çekicilikını teşvik eylemek, iştahı arttırmak, güç almak ve Kırmızı Kan Hücresi saykaloriı arttırmak dâhilin yıldızlıça tesirli bir bileşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu kadar bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun saf hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, kan lipit profilini olumsuz yönde etkileyebilmekte, su tutulmasına sebep olabilmekte, baş dertsına sebep başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer dâhilin çok toksik olabilmektedir (gerçekte bütün steroidlere bakılırsa hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) tarafından öne güruhlen faydalardan biri, iştahı artırarak kilogram çekicilikını uyarmak dâhilin kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştahı engellediğini söylerler genel anlamda.

Anapolon Steroid Sipariş

Ten geliştirmede sıkı yan etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gayrimümkün ve östrojenik aktiviteye sahip olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Sorunun nedeni olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini denetçi altında yenmek Oxymethelone’u yan etkisinde bırakır açısından öteki oral anabolik steroidlere misal yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol veya Arimidex kadar bir aromataz inhibitörü kullanılarak veya testosteron kadar aromatize edici steroidlerin tasarrufını sınırlandırarak denetçi altında tutulabilir.
Anadrolün esas yan tesiri, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu kadar karaciğer toksisitesidir. Yararlanma süresinin en bir küme 6 hafta ile sınırlandırılması ve her tasarruf döneminden sonra ilacın isabetli döneminın bırakılmasıyla bu yan hasiyet minimize edilebilmektedir. Yine bile hepoksik tesiri sebebi ile, kullanmadan önce nasıl sağlıklı bir karaciğere sahip başüstüneğunuzdan sakıncasız olmalkaloriız!

Oxymethelone Yararlanmaı ve Dozu
Anadrolün tasarrufında öteki steroidlerde başüstüneğu kadar dozaj attırıldığında elde edilen randıman bile dürüst orantılı olarak artmaktadır. Fakat mukannen bir nicelikın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye bakılırsa bileğmedarımaişetmekle yanında ekseriya ortalama 50 mg’dır yan hasiyet riski önemli ölçübile artmakta ve dozaj geriışı ile dürüst orantılı olarak küsurat randıman geriışı kaybolmaktadır. çoğunlukla salık edilen dozaj yevmi olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat bazı sporcular yevmi 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki yüksek dozlar yüksek riski beraberinde getirmektedir.
Elkızı eğin geliştiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz yevmi 25 mg’dır fakat bunun gündüz içinde bölünmüş doz olarak düzenınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca yevmi 12,5 mg’ın bölünmüş doz şeklinde düzenınması bile tesirli özetlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic sarplü ve aynı zamanda en tesirli oral steroiddir. Daşik son aşama yüksek androjenik bir etkiye sahiptir ve son aşama koyu bir anabolik bileabat ile etki ele harcama. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi dramatik kazançlar çok kesik bir sürede sağlanabilir. Yalnızca 14 günde 10-15 kilogram veya daha bir küme eğin ağırlığında bir geriış olağandışı bileğildir. Akarsu tutma özelliği önemli, böylece kas çapı hızla artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok su çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına sebep gayrimümkün, daha ziyade kantitatif bir duruma sebep evet ve sezonun çok hoş katlanmasını sağlar. Androlic, su da orada depolandığı dâhilin derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç geriışında bir faktördür ve öte yandan, eklem sorunları olan sporculara dertsız bir egzersiz yapmasına izin verir. Elan bati sorumluluk sınıflarındaki elektrikli etki arabaları Androlic’te satılıyor. Sıkı bir kefaret, aynı anda düzenınan Nolvadex ve Proviron ile yanında, su tutma rasyoını önemli ölçübile düşürebilir, böylece makamı kaslarda bariz bir geriış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz meydana getirilen kaslardaki egzersiz içinde muazzam bir “pompa tesiri” yaşar. Vücuttaki kan hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz esnasında kaslara daha yüksek kan tedarikine sebep evet. Androlic, kanın daha bir küme oksijen emmesi dâhilin, kırmızı kan hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylece daha yüksek dayanıklılık ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonra bile yüce güce ve yüksek güce güvenebilir. Bazı eğin geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı donör “pompa” anlatım ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonra sonlandırırlar veya özge bir kas üzerinde çdüzenışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz esnasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in yüksek androjenik tesiri, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylece çoğu mevsim korkulan “aşırı eğitim” muhtemellığı düşüktür. Sporcu sık sık yorucu bir egzersizden sonra kendisini daha çok şey dâhilin apiko olarak hissediyor. Haftada astı gündüz çdüzenışsa bile ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir yarışım dâhilin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini arkalamak ve koyu bir antremana izin icra etmek dâhilin kefaret esnasında öteki steroidlerden daha bir küme yardımcı evet. Birsonsuz eğin geliştiricisi bundan dolayı yaklaşık bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Rakiplik, su tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çdüzenışıyor, böylece dikkat çekici başüstüneğunda hantal ve sıkı görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, inançler farklıdır. Kırık dökük İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, yevmi eğin ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir eğin geliştirici günde 500 mg’a kadar çıkarılabilir ve bu da 10 tablete mukabele gelir. Bununla yanında, bu göstergeler baştan sona gerçekçi bileğildir, çok yüksektir ve resmî yan etkilere sebep olabilir. Herhangi bir atlet dâhilin yerinde dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşı olum değer; şu demek oluyor ki 50-200 mg / gündüz. Herhangi bir günde bir sportmen hiçbir koşulda dörtten bir küme tablet almamalıdır. Günce üç tablet çekicilikının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk sefer denemek isteyenler, ancak bir tane 50 mg’lık bir tablet çekicilikıyla esaslanmalıdır. Birkaç gündüz sonra veya daha sonra, bir hafta sonra, yevmi doz, sabahleyin ve rahatşam her biri bir tablet dâhileren, yemeklerle yanında düzenınarak iki tablete yükseltilebilir. Elan müterakki olan veya 220 pound’dan daha bati olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / gündüz’e çıkarabilir. Bununla yanında, bu dozaj iki ila üç haftadan daha uzun süreler dâhilin düzenınmamalıdır. Elan sonra, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonra çekicilikı astı haftayı aşmamalıdır. Dozun artırılmasının (sporcunun önemli yan etkilerden dolayı kaçınılması gereken) ya da daha da iyisi, özge bir ürünün kullanılması gerektiği dâhilin ekseriya idareden kesik müddet sonra ortaya çıkan dramatik kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan bir küme müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici özetlar vermeli ve sporcuyu bileşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic tasarrufından vazgeçildikten sonra, özge bir bileşikle steroid tedavisine devam eylemek önemlidir, hırçın takdirde sıkı bir tenakus meydana gelir ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kadar kesik bir müddet içinde tedaviye misal şekilde görünür. özge hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kadar şiddet ve kütle açısından hızlı ve resmî bir yitik oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 veya Testosteron enantant kadar enjektabl testosteronlarla birkaç hafta boyunca devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle peydahlamak dâhilin Deca-Durabolin veya Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da tercih edilen çok cömert bir istif, Androlic 100 mg + / gündüz, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla şiddet ve kütle geliştirir fakat steroid acemiler dâhilin isabetli bileğildir. Androlic, yeni esaslayanlar dâhilin steroid bileğildir ve ancak sportmen mukannen bir inkişaf gerçekleştirdikten sonra veya çeşitli “çerden çöpten” bileşiklerle deneyim kazanmış olması durumunda kullanılmalıdır. Elit eğin geliştiricisi tarafından günde 8-10 veya daha bir küme Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişik. Rakip bir koşunmacı eğin geliştirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla yanında, yevmi 8, 10 veya 12 tablet alarak organizmanın üstesinden izlemek daha fazladır. Androlic ciddiye düzenınacak ve egzersiz eğin geliştiricisi zihniyet “daha iyidir” iyi bileğil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birsonsuz yan hasiyet yaratabilir. 17-alfa alkile edildiği dâhilin çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, yaklaşık birkaç hafta sonra karaciğer bileğerlerinde bazı patolojik tadilat bekleyebilir.
Daşik oksimetolon, kolayca östrojene dkarşıüşür. Bu, bir koşunmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) çekicilikını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir tasarrufını mucip dişileştirme belirtilerine (jinekomasti) ve su tutulmasına sebep evet. Androlic’in sebep başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri yaşayan eğin geliştiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu denetçi altında tutabilir. özge olası yan etkisinde bırakır baş dertsı, mide bulantısı, kusma, mide dertları, medarımaişettahsızlık, uykusuzluk ve diyare olabilir. Sporcu Androlic’in çekicilikıyla “genel maskaranutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın aksine “çok hissetme” özelliğini taşır. Sporcu daha sarplü ve daha hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok çok hissetmediği dâhilin çelişik bir tavır ortaya çıkarmaktadır. Mütezayit agresiflik, ortaya çıkan androjen seviyesinin yüksek olmasından kaynaklanır ve yüce oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, belkili yan etkilere karşı daha duygulu bir şekilde reaksiyon gösterdiği dâhilin yaşlı atletler dâhilin steroid bileğildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç ekseriya kütle peydahlamak dâhilin lüzumlu kaloriden ve yağdan servet sahibi bir diyetle düzenındığından, HDL bileğerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL bileğerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye sahip başüstüneğu dâhilin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçübile azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını baştan sona azaltıyor veya durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini arkalamak dâhilin HCG ve Clomid kadar testosteron uyartıcı bileşiklerin düzenınması (göreceli karakteristiklere bakınız) nasıl gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, derin ün, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal gelişimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kadar aptal dkarşıüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna sebep başüstüneğu dâhilin kadınlar dâhilin önerilmez. Androlic, hanım organizması dâhilin sadece çok etli canlıdür ve buna bakılırsa, az müsamahalüdür. Bununla yanında, ulusal ve uluslararası rekabet fail bazı hanım sporcular, Anadol 50’yi “şişko imalat aşamasında” düzenıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in bariz başarım arttırıcı tesirini bırakmak istemeyen kadınlar, aynı zamanda Androjen’in sebep başüstüneğu olası yan tesirleri azaltmak istiyorlarsa, iki günde bir noksan tablet (25 mg) Primobolan Debboy veya Durabolin kadar “belli belirsiz” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in tasarrufı ve dozajı, hanım sporcunun risk alıntı ferdî istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, sapık kan oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.