Rox Pharma Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası altında satılan oksimetolon, başlangıçlıca aneminin tedavisinde kullanılan er testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Hatta osteoporoz, HIV / AIDS’i tedavi buyurmak ve temelı durumlarda kilogram gururını ve kas büyümesini isteklendirme buyurmak sinein kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi tasarruf sinein tanılamatılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Birleşik Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi tasarrufına munzam olarak Anapolon, sporcular aracılığıyla fizik ve başarımı iyileştirmek sinein kullanılmaktadır. Anapolon, beden geliştirmeciler ve halterciler aracılığıyla fiziksel ve başarım arttırıcı ammaçlar sinein kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç aracılığıyla üretildiği sinein, ülkemizde ki en aşina ve aynı zamanda en tehlikeli dermanlardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (ekseriyetle sporcular aracılığıyla anapolon olarak bilinir) başlangıçta anemi olan insanlara yardımcı olgunlaşmak sinein bir birlikteşik olarak geliştirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının olduğu biryoğun hastalığa yakalanan insanları tedavi buyurmak sinein çok sükselı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram gururını isteklendirme buyurmak, iştihaı arttırmak, güç tutulmak ve Kırmızı Soy Hücresi saykaloriı arttırmak sinein örtüsüzça canlı bir birlikteşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) olduğu gibi temelı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun natürel hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, dem lipit profilini zararlı yönde etkileyebilmekte, deniz tutulmasına illet olabilmekte, baş ağrısına illet olduğu bilinmekte ve aynı zamanda uykuluk sinein çok toksik olabilmektedir (esasta bütün steroidlere bakarak hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, orijinal üreticisi (Syntex) aracılığıyla öne sürülen faydalardan biri, iştihaı fazlalıkrarak kilogram gururını uyarmak sinein kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

üst geliştirmede dik tali etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gayrimümkün ve östrojenik aktiviteye sahip olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Probleminin nedeni olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini arama altında işgal etmek Oxymethelone’u tali etkisinde bırakır açısından öteki oral anabolik steroidlere benzeri yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex gibi bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron gibi aromatize edici steroidlerin tasarrufını sınırlandırarak arama altında tutulabilir.
Anadrolün anne tali tesiri, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde olduğu gibi uykuluk toksisitesidir. Tasarruf süresinin en ziyade 6 hafta ile sınırlandırılması ve her tasarruf döneminden sonrasında ilacın münasip zamanının buzakılmasıyla bu tali etki minimize edilebilmektedir. Gene de hepoksik tesiri sebebi ile, kullanmadan önce katiyen esenlıklı bir karaciğere sahip olduğunuzdan emniyetli olmalkaloriız!

Oxymethelone Tasarrufı ve Dozu
Anadrolün tasarrufında öteki steroidlerde olduğu gibi dozaj attırıldığında elde edilen semere de düz orantılı olarak artmaktadır. Fakat sınırlı bir cirimın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye bakarak değfiilmekle beraberinde ekseriyetle averaj 50 mg’dır tali etki riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj geriışı ile düz orantılı olarak küsurat semere geriışı kaybolmaktadır. çoklukla referans edilen dozaj günlük olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat temelı sporcular günlük 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki etkili dozlar etkili riski yanında getirmektedir.
Kanayaklı beden geliştiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz günlük 25 mg’dır fakat bunun devir zarfında taksimnmüş doz olarak tuzakınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca günlük 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde tuzakınması birlikte canlı meallar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic ferlü ve aynı zamanda en canlı oral steroiddir. Deşik son tabaka etkili androjenik bir etkiye sahiptir ve son tabaka koyu bir anabolik birlikteşatır ile kez ele masraf. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok gücük bir sürede esenlanabilir. Sırf 14 günde 10-15 kilogram yahut elan ziyade beden ağırlığında bir geriış olağandışı değildir. Ab tutma özelliği önemli, böylelikle kas çapı hızla artar ve kullanıcı üstün dereceli sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok deniz çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına illet gayrimümkün, elan ziyade kantitatif bir duruma illet olabilir ve sezonun çok hoş alınlanmasını esenlar. Androlic, deniz da orada depolandığı sinein derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç geriışında bir faktördür ve öte yandan, eklem sorunları olan sporculara ağrısız bir egzersiz yapmasına onay verir. Henüz kırıcı yüklülük sınıflarındaki elektrikli kez arabaları Androlic’te satılıyor. Pıtrakı bir rejim, aynı anda tuzakınan Nolvadex ve Proviron ile beraberinde, deniz tutma nicelikını önemli ölçüde düşürebilir, böylelikle misilı kaslarda sarih bir geriış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz meydana getirilen kaslardaki egzersiz boyunca muazzam bir “pompa tesiri” yaşar. Vücuttaki dem hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz esnasında kaslara elan etkili dem tedarikine illet olabilir. Androlic, demın elan ziyade oksijen emmesi sinein, kırmızı dem hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylelikle elan etkili peklik ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında birlikte balaban güce ve etkili güce güvenebilir. Temelı beden geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” ifade ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut sair bir kas üzerinde çtuzakışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic aracılığıyla aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz esnasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in etkili androjenik tesiri, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylelikle çoğu dönem korkulan “aşırı yetişek” mümkünlığı düşüktür. Sporcu pıtrak pıtrak yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini elan çok şey sinein hazır olarak hissediyor. Haftada zirı devir çtuzakışsa birlikte ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir müsabaka sinein hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini arkalamak ve koyu bir antremana onay satmak sinein rejim esnasında öteki steroidlerden elan ziyade yardımcı olabilir. Biryoğun beden geliştiricisi bundan dolayı kestirmece bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Rakiplik, deniz tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çtuzakışıyor, böylelikle ilgi çekici olduğunda hantal ve dik görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, reyler farklıdır. Kadim İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, günlük beden ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Zımnında, 200 libre ağırlığında bir beden geliştirici günde 500 mg’a kadar çıailelabilir ve bu da 10 tablete bedel hasılat. Bununla beraberinde, bu göstergeler temelli realist değildir, çok yüksektir ve ciddi tali etkilere illet olur. Herhangi bir atlet sinein yeterli dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete tekabül fiyat; Kısaca 50-200 mg / devir. Herhangi bir günde bir sporcu tek koşulda dörtten ziyade tablet almamalıdır. Günlük üç tablet gururının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk kere denemek isteyenler, ancak bir pare 50 mg’lık bir tablet gururıyla başlangıçlanmalıdır. Birkaç devir sonrasında yahut elan sonrasında, bir hafta sonrasında, günlük doz, sabah ve temizşam her biri bir tablet sineermiş, yemeklerle beraberinde tuzakınarak dü tablete yükseltilebilir. Henüz gelecek olan yahut 220 pound’dan elan kırıcı olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / devir’e çıkarabilir. Bununla beraberinde, bu dozaj dü ila üç haftadan elan uzun süreler sinein tuzakınmamalıdır. Henüz sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında gururı zirı haftayı aşmamalıdır. Dozun fazlalıkrılmasının (sporcunun önemli tali etkilerden dolayı kaçınılması gereken) ya da elan da iyisi, sair bir ürünün kullanılması gerektiği sinein ekseriyetle idareden gücük müddet sonrasında ortaya çıdem acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan ziyade müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici meallar vermeli ve sporcuyu birlikteşiği kullanmaya son vermeye isteklendirme etmelidir. Androlic tasarrufından vazgeçildikten sonrasında, sair bir birlikteşikle steroid tedavisine devam buyurmak önemlidir, inatçı takdirde dik bir tenakus meydana hasılat ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği gibi gücük bir müddet zarfında tedaviye benzeri şekilde görünür. Başka tek anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı gibi erk ve kütle açısından hızlı ve ciddi bir yitim oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant gibi enjektabl testosteronlarla birkaç hafta boyunca devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle peyda etmek sinein Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller aracılığıyla da yeğleme edilen çok mümbit bir istif, Androlic 100 mg + / devir, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla erk ve kütle geliştirir fakat steroid acemiler sinein münasip değildir. Androlic, yeni başlangıçlayanlar sinein steroid değildir ve ancak sporcu sınırlı bir tekâmül gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “yağsız” birlikteşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Elit beden geliştiricisi aracılığıyla günde 8-10 yahut elan ziyade Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilgili. Rakip bir konkurmacı beden geliştirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla beraberinde, günlük 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden isabet etmek elan fazladır. Androlic ciddiye tuzakınacak ve egzersiz beden geliştiricisi zihniyet “elan iyidir” iyi değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması biryoğun tali etki yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu sinein çok uykuluk toksiktir. Çoğu kullanıcı, kestirmece birkaç hafta sonrasında uykuluk değerlerinde temelı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
Deşik oksimetolon, kolaylıkla östrojene dilküşür. Bu, bir konkurmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) gururını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir tasarrufını müstelzim dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve deniz tutulmasına illet olabilir. Androlic’in illet olduğu şiddetli steroid sivilceleri canlı beden geliştiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu arama altında tutabilir. Başka olası tali etkisinde bırakır baş ağrısı, yürek bulantısı, kusma, yürek ağrıları, fiiltahsızlık, uykusuzluk ve diyare olur. Sporcu Androlic’in gururıyla “genel matraknutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın aksine “yavuz hissetme” özelliğini taşır. Sporcu elan ferlü ve elan hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok yavuz hissetmediği sinein çelişik bir hava ortaya çıkarmaktadır. Kalan agresiflik, ortaya çıdem androjen seviyesinin etkili olmasından kaynaklanır ve balaban oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” olduğunda oluşur. Androlic, beklenen tali etkilere karşı elan duyar bir şekilde reaksiyon gösterdiği sinein yaşlı atletler sinein steroid değildir ve uykuluk hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç ekseriyetle kütle peyda etmek sinein lazım kaloriden ve yağdan gani bir diyetle tuzakındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye sahip olduğu sinein vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını temelli azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini arkalamak sinein HCG ve Clomid gibi testosteron tembihcı birlikteşiklerin tuzakınması (göreceli karakteristiklere bakınız) katiyen gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, koyu ün, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal gelişimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi gibi art dilküşü olmayan virilize olma belirtilerine ve birçoğuna illet olduğu sinein hanımlar sinein önerilmez. Androlic, hanım organizması sinein yalnızca çok yavuzdür ve buna bakarak, azca hoşgörülüdür. Bununla beraberinde, millî ve uluslararası yarışma eden temelı hanım sporcular, Anadol 50’yi “şişko imalat aşamasında” tuzakıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in sarih başarım arttırıcı etkisini döndürmek istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in illet olduğu olası tali etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir sakat tablet (25 mg) Primobolan Debboy yahut Durabolin gibi “belli belirsiz” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in tasarrufı ve dozajı, hanım sporcunun risk alma zatî istekliliğinin bir ifadesidir. Tababet okullarında Androlic, düzgüsüz dem oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir