Sciroxx Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası altında satılan oksimetolon, mirlıca aneminin tedavisinde kullanılan bay testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Antrparantez osteoporoz, HIV / AIDS’i sağaltma kılmak ve temelı durumlarda kilogram havaını ve kas büyümesini teşvik kılmak bağırsakin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi tasarruf bağırsakin tanılamatılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Bir Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi tasarrufına zeyil olarak Anapolon, sporcular aracılığıyla fizik ve performansı iyileştirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Anapolon, cisim vüruttirmeciler ve halterciler aracılığıyla fiziki ve performans arttırıcı amaçlar bağırsakin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç aracılığıyla üretildiği bağırsakin, ülkemizde ki en aşina ve aynı zamanda en kötü dermanlardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (çoğunlukla sporcular aracılığıyla anapolon olarak bilinir) başlangıçta anemi olan insanlara yardımcı çıkmak bağırsakin bir daşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının olduğu birmebzul hastalığa yakalanan insanoğluı sağaltma kılmak bağırsakin çok muvaffakiyetlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram havaını teşvik kılmak, iştahı arttırmak, güç doğrultmak ve Kırmızı Dem Hücresi sayısını arttırmak bağırsakin kemiksizça ruhlu bir daşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) olduğu kadar temelı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun tabii hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, soy lipit profilini aksi yönde etkileyebilmekte, deniz tutulmasına neden olabilmekte, baş ağrısına neden olduğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer bağırsakin çok toksik olabilmektedir (gerçekte tüm steroidlere göre hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) aracılığıyla öne sürülen faydalardan biri, iştahı artırarak kilogram havaını uyarmak bağırsakin kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştahı engellediğini söylerler genel anlamda.

Anapolon Steroid Sipariş

Ten vüruttirmede katı cephe etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize imkânsız ve östrojenik aktiviteye malik olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Sorunun sebebi olsun evet da olmasın, östradiol seviyelerini muayene altında sarmak Oxymethelone’u cephe etkisinde bırakır açısından öteki oral anabolik steroidlere mümasil yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kadar bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kadar aromatize edici steroidlerin tasarrufını sınırlandırarak muayene altında tutulabilir.
Anadrolün ana cephe etkisi, tüm alkillenmiş oral anabolik steroidlerde olduğu kadar karaciğer toksisitesidir. Kullanım süresinin en bir küme 6 hafta ile sınırlandırılması ve her tasarruf döneminden sonrasında ilacın şayan döneminın bırakılmasıyla bu cephe yardım minimize edilebilmektedir. Yeniden de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce kesinkes sağlıklı bir karaciğere malik olduğunuzdan emniyetli olmalısınız!

Oxymethelone Kullanımı ve Dozu
Anadrolün tasarrufında öteki steroidlerde olduğu kadar dozaj attırıldığında elde edilen verim de yakınlarında orantılı olarak artmaktadır. Ancak belirli bir miktarın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye göre değhizmetmekle yanında çoğunlukla vasati 50 mg’dır cephe yardım riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj peşışı ile yakınlarında orantılı olarak küsurat verim peşışı kaybolmaktadır. Ekseriya tavsiye edilen dozaj günce olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Ancak temelı sporcular günce 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki faziletli dozlar faziletli riski yanında getirmektedir.
Eksikli cisim vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz günce 25 mg’dır fakat bunun gün ortamında taksimnmüş doz olarak alınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca günce 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde alınması da ruhlu gerilar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic sarplü ve aynı zamanda en ruhlu oral steroiddir. üstelikşik son mesabe faziletli androjenik bir etkiye sahiptir ve son mesabe kaba bir anabolik daneşeli ile pençe ele harcama. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi dramatik kazançlar çok kesik bir sürede sağlanabilir. Yalnızca 14 günde 10-15 kilogram yahut henüz bir küme cisim ağırlığında bir peşış olağandışı değildir. Sutaş tutma özelliği önemli, böylece kas çapı hızla artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok deniz çektiğinden, çoğu sporcularda tüm kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına neden imkânsız, henüz ziyade kantitatif bir duruma neden olur ve sezonun çok hoş karşıtlanmasını sağlar. Androlic, deniz da orada depolandığı bağırsakin derzleri “evetğlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç peşışında bir faktördür ve öte yandan, eklem problemlerı olan sporculara ağrısız bir egzersiz yapmasına müsaade verir. Daha aheste tartı sınıflarındaki elektrikli pençe arabaları Androlic’te satılıyor. Kesifı bir perhiz, aynı anda alınan Nolvadex ve Proviron ile yanında, deniz tutma büyüklükını önemli ölçüde düşürebilir, böylece daireı kaslarda belirgin bir peşış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz meydana getirilen kaslardaki egzersiz süresince muazzam bir “pompa etkisi” evetşar. Vücuttaki soy hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz sırasında kaslara henüz faziletli soy tedarikine neden olur. Androlic, soyın henüz bir küme oksijen emmesi bağırsakin, kırmızı soy hücrelerinin sayısını arttırır. Kas böylece henüz faziletli dayanıklılık ve performans seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında da şanlı güce ve faziletli güce güvenebilir. Temelı cisim ihya uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” anlatım ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut farklı bir kas üzerinde çalışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic aracılığıyla aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in faziletli androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylece çoğu bugün korkulan “aşırı terbiye” muhtemellığı düşüktür. Sporcu kesif kesif yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini henüz çok şey bağırsakin anık olarak hissediyor. Haftada altı gün çalışsa da ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir konkur bağırsakin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini saklamak ve kaba bir antremana müsaade katmak bağırsakin perhiz sırasında öteki steroidlerden henüz bir küme yardımcı olur. Birmebzul cisim vüruttiricisi bundan dolayı takribî bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarışma, deniz tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çalışıyor, böylece nazarıitibar çekici olduğunda hantal ve katı görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, temaler değişikdır. Skolastik İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, günce cisim ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir cisim vüruttirici günde 500 mg’a denli çızevcelabilir ve bu da 10 tablete mukabele hasılat. Bununla yanında, bu göstergeler top gerçekçi değildir, çok yüksektir ve güvenilir cephe etkilere neden olur. Rastgele bir atlet bağırsakin yeterli dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete tekabül eder; Kısaca 50-200 mg / gün. Rastgele bir günde bir sportmen hiçbir koşulda dörtten bir küme tablet almamalıdır. Günlük üç tablet havaının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk sefer denemek isteyenler, yalnız bir tane 50 mg’lık bir tablet havaıyla mirlanmalıdır. Birkaç gün sonrasında yahut henüz sonrasında, bir hafta sonrasında, günce doz, sabah ve akşam her biri bir tablet bağırsakeren, yemeklerle yanında alınarak dü tablete yükseltilebilir. Daha sonra olan yahut 220 pound’dan henüz aheste olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / gün’e çıkarabilir. Bununla yanında, bu dozaj dü ila üç haftadan henüz uzun süreler bağırsakin alınmamalıdır. Daha sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında havaı altı haftayı aşmamalıdır. Dozun artırılmasının (sporcunun önemli cephe etkilerden dolayı kaçınılması gereken) evet da henüz da iyisi, farklı bir ürünün kullanılması gerektiği bağırsakin çoğunlukla idareden kesik müddet sonrasında ortaya çısoy dramatik kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan bir küme müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici gerilar vermeli ve sporcuyu daşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic tasarrufından vazgeçildikten sonrasında, farklı bir daşikle steroid tedavisine devam kılmak önemlidir, kontra takdirde katı bir eksilme meydana hasılat ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kadar kesik bir müddet ortamında tedaviye mümasil şekilde görünür. özge hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kadar tabütüvan ve kütle açısından hızlı ve güvenilir bir yitik oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kadar enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle tevlit etmek bağırsakin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller aracılığıyla da tercih edilen çok bereketli bir istif, Androlic 100 mg + / gün, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla tabütüvan ve kütle vüruttirir fakat steroid acemiler bağırsakin şayan değildir. Androlic, yeni mirlayanlar bağırsakin steroid değildir ve yalnız sportmen belirli bir ilerleme gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “yağsız” daşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Seçkin cisim vüruttiricisi aracılığıyla günde 8-10 yahut henüz bir küme Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilgili. Rakip bir yarışmacı cisim vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla yanında, günce 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden sağlanılmak henüz fazladır. Androlic ciddiye alınacak ve egzersiz cisim vüruttiricisi zihniyet “henüz iyidir” iyi değil.
Androlic maatteessüf aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birmebzul cephe yardım yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu bağırsakin çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, takribî birkaç hafta sonrasında karaciğer değerlerinde temelı patolojik değişiklikler bekleyebilir.
üstelikşik oksimetolon, kolay östrojene dhuzurüşür. Bu, bir yarışmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) havaını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir tasarrufını gerektiren dişileştirme belirtilerine (jinekomasti) ve deniz tutulmasına neden olur. Androlic’in neden olduğu şiddetli steroid sivilceleri canlı cisim vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu muayene altında tutabilir. özge olası cephe etkisinde bırakır baş ağrısı, işkembe bulantısı, kusma, işkembe ağrıları, hizmettahsızlık, uykusuzluk ve diyare olur. Sporcu Androlic’in havaıyla “genel güzelnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın bilakis “âlâ hissetme” özelliğini taşır. Sporcu henüz sarplü ve henüz hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok âlâ hissetmediği bağırsakin çelişik bir gestalt ortaya çıkarmaktadır. Mütezayit agresiflik, ortaya çısoy androjen seviyesinin faziletli olmasından kaynaklanır ve şanlı oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” olduğunda oluşur. Androlic, mümkün cephe etkilere karşı henüz hassas bir şekilde reaksiyon gösterdiği bağırsakin evetşlı atletler bağırsakin steroid değildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç çoğunlukla kütle tevlit etmek bağırsakin lüzumlu kaloriden ve evetğdan paralıca bir diyetle alındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye malik olduğu bağırsakin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını top azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini saklamak bağırsakin HCG ve Clomid kadar testosteron uyartıcı daşiklerin alınması (göreceli karakteristiklere falnız) kesinkes gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, dip selen, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kadar son dhuzurüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna neden olduğu bağırsakin hanımlar bağırsakin önerilmez. Androlic, kadın organizması bağırsakin yalnızca çok takatlidür ve buna göre, az toleranslüdür. Bununla yanında, ulusal ve uluslararası rekabet fail temelı bayan sporcular, Anadol 50’yi “toplanmış imalat aşamasında” alıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in belirgin performans arttırıcı etkisini sarkıtmak istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in neden olduğu olası cephe etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir eksik tablet (25 mg) Primobolan Antrepo yahut Durabolin kadar “sıkıntısız” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in tasarrufı ve dozajı, bayan sporcunun risk transfer zatî istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, anormal soy oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir