SP Labs Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası altında satılan oksimetolon, başlangıçlıca aneminin tedavisinde kullanılan bay testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Başkaca osteoporoz, HIV / AIDS’i terapi geçirmek ve temelı durumlarda kilogram kurumını ve kas büyümesini isteklendirme geçirmek bâtınin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi tasarruf bâtınin tanılamatılmıştır. Önceden çoğunlukla Amerika Bir Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi tasarrufına eklenmiş olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve performansı iyileştirmek bâtınin kullanılmaktadır. Anapolon, ten geliştirmeciler ve halterciler tarafından fiziksel ve performans arttırıcı yalnızçlar bâtınin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği bâtınin, ülkemizde ki en aşina ve aynı zamanda en kazalı devalardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (ekseriya sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) ilkin anemi olan insanlara yardımcı başlamak bâtınin bir daşik olarak geliştirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının olduğu birmebzul hastalığa yakalanan insanoğluı terapi geçirmek bâtınin çok sükselı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram kurumını isteklendirme geçirmek, iştihaı arttırmak, güç edinmek ve Kırmızı Soy Hücresi saykaloriı arttırmak bâtınin yıldızlıça etkili bir daşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) olduğu kabilinden temelı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun saf hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, kan lipit profilini zararlı yönde etkileyebilmekte, su tutulmasına niye olabilmekte, baş dertsına niye olduğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer bâtınin çok toksik olabilmektedir (esasta tüm steroidlere gereğince hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) tarafından öne güruhlen faydalardan biri, iştihaı pozitifrarak kilogram kurumını uyarmak bâtınin kullanılabilmesidir, ancak kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

Beden geliştirmede pek kat etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize imkânsız ve östrojenik aktiviteye malik olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Sorunun sebebi olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini muayene altında yenmek Oxymethelone’u kat etkisinde bırakır açısından vesair oral anabolik steroidlere benzer yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kabilinden bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kabilinden aromatize edici steroidlerin tasarrufını sınırlandırarak muayene altında tutulabilir.
Anadrolün ana kat etkisi, tüm alkillenmiş oral anabolik steroidlerde olduğu kabilinden karaciğer toksisitesidir. Kullanma süresinin en çokça 6 hafta ile sınırlandırılması ve her tasarruf döneminden sonrasında ilacın muvafık döneminın bırakılmasıyla bu kat etki minimize edilebilmektedir. Yine de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce nasıl katkısızlıklı bir karaciğere malik olduğunuzdan tehlikesiz olmalkaloriız!

Oxymethelone Kullanmaı ve Dozu
Anadrolün tasarrufında vesair steroidlerde olduğu kabilinden dozaj attırıldığında elde edilen verim de doğruca orantılı olarak artmaktadır. Fakat sınırlı bir rakamın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye gereğince değaksiyonmekle bile ekseriya averaj 50 mg’dır kat etki riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj peşışı ile doğruca orantılı olarak mütezayit verim peşışı kaybolmaktadır. Ekseriyetle referans edilen dozaj muhtıra olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat temelı sporcular muhtıra 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki etkili dozlar etkili riski yanı sıra getirmektedir.
Cinsilatif ten geliştiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz muhtıra 25 mg’dır ancak bunun devir içre taksimnmüş doz olarak allıkınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Hatta muhtıra 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde allıkınması da etkili hatimelar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic çetinlü ve aynı zamanda en etkili oral steroiddir. Bileşik son gömlek etkili androjenik bir etkiye sahiptir ve son gömlek hummalı bir anabolik daabat ile ahali ele gider. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kulaklıçlar çok kesik bir sürede katkısızlanabilir. Yalnızca 14 günde 10-15 kilogram yahut daha çokça ten ağırlığında bir peşış olağandışı değildir. Kez tutma özelliği önemli, böylece kas çapı çabucak artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kulaklıır. Kas hücresi çok su çektiğinden, çoğu sporcularda tüm kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kulaklıımına niye imkânsız, daha ziyade kantitatif bir duruma niye evet ve sezonun çok hoş mukabillanmasını katkısızlar. Androlic, su da orada depolandığı bâtınin derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç peşışında bir faktördür ve öte yandan, eklem sorunları olan sporculara dertsız bir alıştırma yapmasına destur verir. Henüz vahim güçlük sınıflarındaki elektrikli ahali arabaları Androlic’te satılıyor. Kesifı bir rejim, aynı anda allıkınan Nolvadex ve Proviron ile bile, su tutma oranını önemli ölçüde düşürebilir, böylece katı kaslarda sarih bir peşış mümkündür. Androlic alarak atlet, alıştırma yapılan kaslardaki alıştırma süresince muazzam bir “pompa etkisi” yaşar. Vücuttaki kan hacmi önemli derecede yükselir, alıştırma esnasında kaslara daha etkili kan tedarikine niye evet. Androlic, kanın daha çokça oksijen emmesi bâtınin, kırmızı kan hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylece daha etkili metanet ve performans seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında da muhteşem güce ve etkili güce güvenebilir. Bazı ten ihya uzmanları, muazzam ve kısmen acı donör “pompa” rapor ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut ayrıksı bir kas üzerinde çallıkışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve alıştırma esnasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in etkili androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylece çoğu zaman korkulan “aşırı eğitim bilimi” muhtemellığı düşüktür. Sporcu pıtrak pıtrak yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini daha çok şey bâtınin anık olarak hissediyor. Haftada astı devir çallıkışsa da ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir konkur bâtınin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini müdafaa etmek ve hummalı bir antremana destur hasretmek bâtınin rejim esnasında vesair steroidlerden daha çokça yardımcı evet. Birmebzul ten geliştiricisi bundan dolayı yaklaşık bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarışma, su tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çallıkışıyor, böylece dikkat çekici olduğunda hantal ve pek görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, mütalaaler değişikdır. Külüstür İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, muhtıra ten ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir ten geliştirici günde 500 mg’a derece çıharemlabilir ve bu da 10 tablete ödenek gelir. Bununla bile, bu göstergeler silme gerçekçi değildir, çok yüksektir ve kritik kat etkilere niye mümkün. Rastgele bir atlet bâtınin ehliyetli dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete tekabül değer; şu demek oluyor ki 50-200 mg / devir. Rastgele bir günde bir sporcu hiçbir koşulda dörtten çokça tablet almamalıdır. Jurnal üç tablet kurumının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk posta denemek isteyenler, yalnız bir sayı 50 mg’lık bir tablet kurumıyla başlangıçlanmalıdır. Birkaç devir sonrasında yahut daha sonrasında, bir hafta sonrasında, muhtıra doz, sabah ve dürüstşam her biri bir tablet bâtınaziz, yemeklerle bile allıkınarak dü tablete yükseltilebilir. Henüz gelecek olan yahut 220 pound’dan daha vahim olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / devir’e çıkarabilir. Bununla bile, bu dozaj dü ila üç haftadan daha uzun süreler bâtınin allıkınmamalıdır. Henüz sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında kurumı astı haftayı aşmamalıdır. Dozun pozitifrılmasının (sporcunun önemli kat etkilerden dolayı kaçınılması gereken) ya da daha da iyisi, ayrıksı bir ürünün kullanılması gerektiği bâtınin ekseriya idareden kesik müddet sonrasında ortaya çıkan acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan çokça müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici hatimelar vermeli ve sporcuyu daşiği kullanmaya son vermeye isteklendirme etmelidir. Androlic tasarrufından vazgeçildikten sonrasında, ayrıksı bir daşikle steroid tedavisine devam geçirmek önemlidir, hırçın takdirde pek bir eksilme meydana gelir ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kabilinden kesik bir müddet içre tedaviye benzer şekilde görünür. öbür hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kabilinden güç ve kütle açısından hızlı ve kritik bir kaybolma oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kabilinden enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle peyda etmek bâtınin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da yeğleme edilen çok randımanlı bir istif, Androlic 100 mg + / devir, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın çabucak güç ve kütle geliştirir ancak steroid acemiler bâtınin muvafık değildir. Androlic, yeni başlangıçlayanlar bâtınin steroid değildir ve yalnız sporcu sınırlı bir gelişim gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “sönük” daşiklerle deneyim kazanmış olması durumunda kullanılmalıdır. Elit ten geliştiricisi tarafından günde 8-10 yahut daha çokça Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişik. Rakip bir yarışmacı ten geliştirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla bile, muhtıra 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden yönelmek daha fazladır. Androlic ciddiye allıkınacak ve alıştırma ten geliştiricisi zihniyet “daha iyidir” durumunda değil.
Androlic maatteessüf aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birmebzul kat etki yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu bâtınin çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, yaklaşık birkaç hafta sonrasında karaciğer değerlerinde temelı patolojik değişiklikler bekleyebilir.
Bileşik oksimetolon, kolaylıkla östrojene dcivarüşür. Bu, bir yarışmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) kurumını ve diüretiklerin (örn. Lasix) mütezayit bir tasarrufını mucip dişileştirme belirtilerine (jinekomasti) ve su tutulmasına niye evet. Androlic’in niye olduğu şiddetli steroid sivilceleri canlı ten geliştiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu muayene altında tutabilir. öbür olası kat etkisinde bırakır baş dertsı, karın bulantısı, kusma, karın dertları, aksiyontahsızlık, uykusuzluk ve diyare mümkün. Sporcu Androlic’in kurumıyla “umumi latifçenutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın tersine “elleme hissetme” özelliğini taşır. Sporcu daha çetinlü ve daha hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok elleme hissetmediği bâtınin çelişik bir yer ortaya çıkarmaktadır. Kalan agresiflik, ortaya çıkan androjen seviyesinin etkili olmasından kaynaklanır ve muhteşem oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” olduğunda oluşur. Androlic, mümkün kat etkilere karşı daha hassas bir şekilde reaksiyon gösterdiği bâtınin yaşlı atletler bâtınin steroid değildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç ekseriya kütle peyda etmek bâtınin lazım kaloriden ve yağdan paralıca bir diyetle allıkındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye malik olduğu bâtınin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını silme azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini müdafaa etmek bâtınin HCG ve Clomid kabilinden testosteron tembihcı daşiklerin allıkınması (göreceli karakteristiklere denetlemenız) nasıl gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, dip seda, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal gelişimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kabilinden art dcivarüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna niye olduğu bâtınin kadınlar bâtınin önerilmez. Androlic, kadın organizması bâtınin yalnızca çok korkunçdür ve buna gereğince, azca toleranslüdür. Bununla bile, ulusal ve uluslararası yarışma eden temelı hatun sporcular, Anadol 50’yi “kombine imalat aşamasında” allıkıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in sarih performans arttırıcı tesirini bozmak istemeyen kadınlar, aynı zamanda Androjen’in niye olduğu olası kat etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir hastalıklı tablet (25 mg) Primobolan Ardiye yahut Durabolin kabilinden “yavaş” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in tasarrufı ve dozajı, hatun sporcunun risk ahiz kişisel istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, düzgüsüz kan oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir