Thaiger Pharmaceuticals Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, sarrafiyelıca aneminin tedavisinde kullanılan ayvaz testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Hatta osteoporoz, HIV / AIDS’i terapi eylemek ve bazı durumlarda kilogram alımını ve kas büyümesini teşvik eylemek bağırsakin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi tasarruf bağırsakin tanıtılmıştır. Önceden çoğunlukla Amerika Mürekkep Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi tasarrufına ulama olarak Anapolon, sporcular aracılığıyla fizik ve başarımı iyileştirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Anapolon, beden geliştirmeciler ve halterciler aracılığıyla fiziksel ve başarım arttırıcı fakatçlar bağırsakin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç aracılığıyla üretildiği bağırsakin, ülkemizde ki en malum ve aynı zamanda en muhataralı dermanlardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (çoğu kez sporcular aracılığıyla anapolon olarak bilinir) ilkin anemi olan insanlara yardımcı başlamak bağırsakin bir bileşik olarak geliştirilmiş ve o zamandan beri kilogram kaybının evetğu birgeniş hastalığa yakalanan insanları terapi eylemek bağırsakin çok başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilogram alımını teşvik eylemek, iştihaı arttırmak, güç çıkmak ve Kırmızı Kan Hücresi saykaloriı arttırmak bağırsakin açıkça koygun bir bileşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) evetğu gibi bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun doğal hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, dem lipit profilini negatif yönde etkileyebilmekte, sutaş tutulmasına illet olabilmekte, baş vecasına illet evetğu bilinmekte ve aynı zamanda uykuluk bağırsakin çok toksik olabilmektedir (esasen tüm steroidlere bakılırsa hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) aracılığıyla öne sürülen faydalardan biri, iştihaı fazlalıkrarak kilogram alımını uyarmak bağırsakin kullanılabilmesidir, ancak kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

Vücut geliştirmede ters yer etkiler prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gayrimümkün ve östrojenik aktiviteye mevla olmasa da, östrojen metabolizmasına müdahale edebilmektedir. Sorunun nedeni olsun ya da olmasın, östradiol seviyelerini kontrolör şeşnda gerçekleşmek Oxymethelone’u yer etkiler açısından gayrı oral anabolik steroidlere kabil yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex gibi bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron gibi aromatize edici steroidlerin tasarrufını sınırlandırarak kontrolör şeşnda tutulabilir.
Anadrolün temel yer tesiri, tüm alkillenmiş oral anabolik steroidlerde evetğu gibi uykuluk toksisitesidir. Kullanma süresinin en bir araba 6 hafta ile sınırlandırılması ve her tasarruf döneminden sonra ilacın makul döneminın buzakılmasıyla bu yer yardım minimize edilebilmektedir. Gine de hepoksik tesiri sebebi ile, kullanmadan önce kategorik sağlamlıklı bir karaciğere mevla evetğunuzdan tehlikesiz olmalkaloriız!

Oxymethelone Kullanmaı ve Dozu
Anadrolün tasarrufında gayrı steroidlerde evetğu gibi dozaj attırıldığında elde edilen semere de sağlıklı orantılı olarak artmaktadır. Ancak muayyen bir miktarın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye bakılırsa değmaslahatmekle birlikte çoğu kez ortalama 50 mg’dır yer yardım riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj artışı ile sağlıklı orantılı olarak artan semere artışı kaybolmaktadır. Alelumum tavsiye edilen dozaj muhtıra olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Ancak bazı sporcular muhtıra 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki faik dozlar faik riski beraberinde getirmektedir.
Kadın beden geliştiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz muhtıra 25 mg’dır ancak bunun devir ortamında taksimnmüş doz olarak hileınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca muhtıra 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde hileınması bile koygun özetlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic güçlü ve aynı zamanda en koygun oral steroiddir. Dahişik son not faik androjenik bir etkiye sahiptir ve son not kesif bir anabolik bileneşeli ile sahiplik ele gider. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok kısaltarak bir sürede sağlamlanabilir. Sırf 14 günde 10-15 kilogram yahut daha bir araba beden ağırlığında bir artış olağandışı değildir. Deniz tutma özelliği önemli, böylece kas çapı çabucak artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok sutaş çektiğinden, çoğu sporcularda tüm kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına illet gayrimümkün, daha ziyade kantitatif bir duruma illet evet ve sezonun çok hoş kontralanmasını sağlamlar. Androlic, sutaş da orada depolandığı bağırsakin derzleri “yağlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç artışında bir faktördür ve öte taraftan, eklem problemlerı olan sporculara vecasız bir alıştırma yapmasına müsaade verir. Henüz yavaş yüklülük sınıflarındaki elektrikli sahiplik arabaları Androlic’te satılıyor. Pıtrakı bir perhiz, aynı anda hileınan Nolvadex ve Proviron ile birlikte, sutaş tutma nicelikını önemli ölçüde düşürebilir, böylece katı kaslarda belirgin bir artış mümkündür. Androlic alarak atlet, alıştırma yapılan kaslardaki alıştırma süresince muazzam bir “pompa tesiri” yaşar. Vücuttaki dem hacmi önemli derecede yükselir, alıştırma sırasında kaslara daha faik dem tedarikine illet evet. Androlic, demın daha bir araba oksijen emmesi bağırsakin, kırmızı dem hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylece daha faik dayanıklılık ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonra bile şanlı güce ve faik güce güvenebilir. Bazı beden ihya uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” yazanak ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonra sonlandırırlar yahut özge bir kas üzerinde çhileışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic aracılığıyla aşırı bir şekilde kendini gösterir ve alıştırma sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in faik androjenik tesiri, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylece çoğu saat korkulan “aşırı terbiye” muhtemellığı düşüktür. Sportmen sık sık yorucu bir egzersizden sonra kendisini daha çok şey bağırsakin hazır olarak hissediyor. Haftada altı devir çhileışsa bile ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir müsabaka bağırsakin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini esirgemek ve kesif bir antremana müsaade döndürmek bağırsakin perhiz sırasında gayrı steroidlerden daha bir araba yardımcı evet. Birgeniş beden geliştiricisi bundan dolayı kestirmece bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarışma, sutaş tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çhileışıyor, böylece ilgi çekici evetğunda hantal ve ters görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja ulaşınca, mezhepler farklıdır. önceki İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, muhtıra beden ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Nedeniyle, 200 libre ağırlığında bir beden geliştirici günde 500 mg’a kadar çıharemlabilir ve bu da 10 tablete cevap gelir. Bununla birlikte, bu göstergeler baştan aşağı gerçekçi değildir, çok yüksektir ve kritik yer etkilere illet olabilir. Herhangi bir atlet bağırsakin kifayetli dozaj günde kilogram başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete tekabül fiyat; şu demek oluyor ki 50-200 mg / devir. Herhangi bir günde bir sportmen hiçbir koşulda dörtten bir araba tablet almamalıdır. Günlük üç tablet alımının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk defa denemek isteyenler, sırf bir adet 50 mg’lık bir tablet alımıyla sarrafiyelanmalıdır. Birkaç devir sonra yahut daha sonra, bir hafta sonra, muhtıra doz, sabah ve sıkıntısızşam her biri bir tablet bağırsakaziz, yemeklerle birlikte hileınarak dü tablete yükseltilebilir. Henüz gelecek olan yahut 220 pound’dan daha yavaş olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / devir’e çıkarabilir. Bununla birlikte, bu dozaj dü ila üç haftadan daha uzun süreler bağırsakin hileınmamalıdır. Henüz sonra, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonra alımı altı haftayı aşmamalıdır. Dozun fazlalıkrılmasının (sporcunun önemli yer etkilerden dolayı kaçınılması müstelzim) ya da daha da iyisi, özge bir ürünün kullanılması gerektiği bağırsakin çoğu kez idareden kısaltarak süre sonra ortaya çıdem acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan bir araba süre alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici özetlar vermeli ve sporcuyu bileşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic tasarrufından vazgeçildikten sonra, özge bir bileşikle steroid tedavisine devam eylemek önemlidir, suratsız takdirde ters bir azalma meydana gelir ve kullanıcı çoğunlukla gözlemlendiği gibi kısaltarak bir süre ortamında tedaviye kabil şekilde görünür. Sair hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı gibi nüfuz ve kütle açısından hızlı ve kritik bir yitim oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant gibi enjektabl testosteronlarla birkaç hafta boyunca devam etmelidir. Vücüt üreticileri çoğunlukla Androlic’i güç ve kütle tesis etmek bağırsakin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller aracılığıyla da yeğleme edilen çok verimli bir istif, Androlic 100 mg + / devir, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın çabucak nüfuz ve kütle geliştirir ancak steroid acemiler bağırsakin makul değildir. Androlic, yeni sarrafiyelayanlar bağırsakin steroid değildir ve sırf sportmen muayyen bir ilerleme gerçekleştirdikten sonra yahut çeşitli “arık” bileşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Elit beden geliştiricisi aracılığıyla günde 8-10 yahut daha bir araba Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilgilendiren. Rakip bir rekabetmacı beden geliştirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla birlikte, muhtıra 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden ulaşmak daha fazladır. Androlic ciddiye hileınacak ve alıştırma beden geliştiricisi zihniyet “daha iyidir” yerinde değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birgeniş yer yardım yaratabilir. 17-alfa alkile edildiği bağırsakin çok uykuluk toksiktir. Çoğu kullanıcı, kestirmece birkaç hafta sonra uykuluk değerlerinde bazı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
Dahişik oksimetolon, kolayca östrojene dkatüşür. Bu, bir rekabetmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) alımını ve diüretiklerin (örn. Lasix) artan bir tasarrufını mucip dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve sutaş tutulmasına illet evet. Androlic’in illet evetğu şiddetli steroid sivilceleri canlı beden geliştiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu kontrolör şeşnda tutabilir. Sair olası yer etkiler baş vecası, işkembe bulantısı, kusma, işkembe vecaları, maslahattahsızlık, uykusuzluk ve diyare olabilir. Sportmen Androlic’in alımıyla “genel güzelnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın tersine “uz hissetme” özelliğini taşır. Sportmen daha güçlü ve daha hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok uz hissetmediği bağırsakin çelişik bir tavır ortaya çıkarmaktadır. Artan agresiflik, ortaya çıdem androjen seviyesinin faik olmasından kaynaklanır ve şanlı oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” evetğunda oluşur. Androlic, muhtemel yer etkilere karşı daha rafine bir şekilde aksülamel gösterdiği bağırsakin yaşlı atletler bağırsakin steroid değildir ve uykuluk hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç çoğu kez kütle tesis etmek bağırsakin gerekli kaloriden ve yağdan ensesi kalın bir diyetle hileındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye mevla evetğu bağırsakin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını baştan aşağı azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini esirgemek bağırsakin HCG ve Clomid gibi testosteron tembihcı bileşiklerin hileınması (göreceli karakteristiklere bakınız) kategorik gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, dip ses, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal gelişimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi gibi geri dkatüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna illet evetğu bağırsakin hanımlar bağırsakin önerilmez. Androlic, eksikli organizması bağırsakin yalnızca çok pençelidür ve buna bakılırsa, az müsamahalüdür. Bununla birlikte, millî ve uluslararası yarışma fail bazı eş sporcular, Anadol 50’yi “toplanmış imalat aşamasında” hileıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in belirgin başarım arttırıcı etkisini unutmak istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in illet evetğu olası yer etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir eksik tablet (25 mg) Primobolan Hazne yahut Durabolin gibi “yavaş” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in tasarrufı ve dozajı, eş sporcunun risk derç ferdî istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, sapık dem oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir