Vogel Labor Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, serlıca aneminin tedavisinde kullanılan er testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). üste osteoporoz, HIV / AIDS’i otama geçirmek ve bazı durumlarda kilo kurumını ve kas büyümesini teşvik geçirmek bâtınin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi kullanma bâtınin teşhistılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Birleşik Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi kullanmaına ek olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve başarımı iyileştirmek bâtınin kullanılmaktadır. Anapolon, beden vüruttirmeciler ve halterciler tarafından fiziki ve başarım arttırıcı fakatçlar bâtınin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği bâtınin, ülkemizde ki en malum ve aynı zamanda en tehlikeli dermanlardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (çoğu kez sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) başlangıçta anemi olan insanlara yardımcı tutulmak bâtınin bir daşik olarak vüruttirilmiş ve o zamandan beri kilo kaybının başüstüneğu biröte hastalığa yakalanan insanları otama geçirmek bâtınin çok başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilo kurumını teşvik geçirmek, iştihaı arttırmak, güç tutulmak ve Kırmızı Kan Hücresi saykaloriı arttırmak bâtınin ayança ruhlu bir daşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu kadar bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun natürel hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, soy lipit profilini aksi yönde etkileyebilmekte, ab tutulmasına münasebet olabilmekte, baş dertsına münasebet başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda uykuluk bâtınin çok toksik olabilmektedir (esasen tüm steroidlere gereğince hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, özgün üreticisi (Syntex) tarafından öne sürülen faydalardan biri, iştihaı zaitrarak kilo kurumını uyarmak bâtınin kullanılabilmesidir, ancak kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genel anlamda.

Anapolon Steroid Sipariş

Ten vüruttirmede kızgın kenar etkiler prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize imkânsız ve östrojenik aktiviteye mevla olmasa da, östrojen metabolizmasına müdahale edebilmektedir. Sorunun nedeni olsun evet da olmasın, östradiol seviyelerini yoklama şeşnda yapışmak Oxymethelone’u kenar etkiler açısından diğer oral anabolik steroidlere dublör yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kadar bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kadar aromatize edici steroidlerin kullanmaını sınırlandırarak yoklama şeşnda tutulabilir.
Anadrolün ana kenar etkisi, tüm alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu kadar uykuluk toksisitesidir. Yararlanma süresinin en okkalı 6 hafta ile sınırlandırılması ve her kullanma döneminden sonrasında ilacın muvafık zamanının bırakılmasıyla bu kenar tesir minimize edilebilmektedir. Yine de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce pekâlâ esenlıklı bir karaciğere mevla başüstüneğunuzdan emin olmalkaloriız!

Oxymethelone Yararlanmaı ve Dozu
Anadrolün kullanmaında diğer steroidlerde başüstüneğu kadar dozaj attırıldığında elde edilen semere de doğruca orantılı olarak artmaktadır. Fakat mukannen bir misilın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye gereğince değmaslahatmekle alay malay çoğu kez ortalama 50 mg’dır kenar tesir riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj geriışı ile doğruca orantılı olarak küsurat semere geriışı kaybolmaktadır. Ekseri referans edilen dozaj günlük olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat bazı sporcular günlük 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki faik dozlar faik riski yanı sıra getirmektedir.
Dişi beden vüruttiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz günlük 25 mg’dır ancak bunun çağ ortamında taksimnmüş doz olarak kızılınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca günlük 12,5 mg’ın taksimnmüş doz şeklinde kızılınması da ruhlu meallar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic sarplü ve aynı zamanda en ruhlu oral steroiddir. üstelikşik son basamak faik androjenik bir etkiye sahiptir ve son basamak sıkı bir anabolik dasevinçli ile yönetim ele harcama. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kulaklıçlar çok endamsız bir sürede esenlanabilir. Sırf 14 günde 10-15 kilo yahut henüz okkalı beden ağırlığında bir geriış olağandışı değildir. Su tutma özelliği önemli, böylecene kas çapı hızla artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kulaklıır. Kas hücresi çok ab çektiğinden, çoğu sporcularda tüm kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kulaklıımına münasebet imkânsız, henüz ziyade kantitatif bir duruma münasebet evet ve sezonun çok hoş önlanmasını esenlar. Androlic, ab da orada depolandığı bâtınin derzleri “evetğlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç geriışında bir faktördür ve öte yandan, eklem sorunları olan sporculara dertsız bir egzersiz yapmasına mezuniyet verir. Daha bati ağırlık sınıflarındaki elektrikli yönetim arabaları Androlic’te satılıyor. Pıtrakı bir rejim, aynı anda kızılınan Nolvadex ve Proviron ile alay malay, ab tutma tartıını önemli ölçüde düşürebilir, böylecene huzurı kaslarda kabartılı bir geriış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz yapılan kaslardaki egzersiz içinde muazzam bir “pompa etkisi” evetşar. Vücuttaki soy hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz sırasında kaslara henüz faik soy tedarikine münasebet evet. Androlic, soyın henüz okkalı oksijen emmesi bâtınin, kırmızı soy hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas böylecene henüz faik dayanıklılık ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında da mehabetli güce ve faik güce güvenebilir. Temelı beden ihya uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” ifade ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut değişik bir kas üzerinde çkızılışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz sırasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in faik androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylecene çoğu dem korkulan “aşırı eğitim” mümkünlığı düşüktür. Sporcu sık sık yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini henüz çok şey bâtınin anık olarak hissediyor. Haftada zirı çağ çkızılışsa da ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir yarış bâtınin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini sakınmak ve sıkı bir antremana mezuniyet icra etmek bâtınin rejim sırasında diğer steroidlerden henüz okkalı yardımcı evet. Biröte beden vüruttiricisi bundan dolayı takribî bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Rekabet, ab tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çkızılışıyor, böylecene uyanıklık çekici başüstüneğunda hantal ve kızgın görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja erişince, mütalaaler farklıdır. Kırık dökük İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, günlük beden ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Dolayısıyla, 200 libre ağırlığında bir beden vüruttirici günde 500 mg’a kadar çıavratlabilir ve bu da 10 tablete karşılık hasılat. Bununla alay malay, bu göstergeler temelli realist değildir, çok yüksektir ve tehlikeli kenar etkilere münasebet kabil. Herhangi bir atlet bâtınin kifayetli dozaj günde kilo başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete tekabül değer; şu demek oluyor ki 50-200 mg / çağ. Herhangi bir günde bir sportmen hiçbir koşulda dörtten okkalı tablet almamalıdır. Günce üç tablet kurumının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk yol denemek isteyenler, tek bir sayı 50 mg’lık bir tablet kurumıyla serlanmalıdır. Birkaç çağ sonrasında yahut henüz sonrasında, bir hafta sonrasında, günlük doz, sabahleyin ve temizşam her biri bir tablet bâtıneren, yemeklerle alay malay kızılınarak dü tablete yükseltilebilir. Daha müterakki olan yahut 220 pound’dan henüz bati olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / çağ’e çıkarabilir. Bununla alay malay, bu dozaj dü ila üç haftadan henüz uzun süreler bâtınin kızılınmamalıdır. Daha sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında kurumı zirı haftayı aşmamalıdır. Dozun zaitrılmasının (sporcunun önemli kenar etkilerden dolayı kaçınılması müstelzim) evet da henüz da iyisi, değişik bir ürünün kullanılması gerektiği bâtınin çoğu kez idareden endamsız müddet sonrasında ortaya çısoy acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan okkalı müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici meallar vermeli ve sporcuyu daşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic kullanmaından vazgeçildikten sonrasında, değişik bir daşikle steroid tedavisine devam geçirmek önemlidir, damarlı takdirde kızgın bir azalma meydana hasılat ve kullanıcı çoğunlukla gözlemlendiği kadar endamsız bir müddet ortamında tedaviye dublör şekilde görünür. Sair hiçbir anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kadar takat ve kütle açısından hızlı ve tehlikeli bir kayıp oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kadar enjektabl testosteronlarla birkaç hafta boyunca devam etmelidir. Vücüt üreticileri çoğunlukla Androlic’i güç ve kütle kurmak bâtınin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da yeğleme edilen çok mümbit bir istif, Androlic 100 mg + / çağ, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın hızla takat ve kütle vüruttirir ancak steroid acemiler bâtınin muvafık değildir. Androlic, yeni serlayanlar bâtınin steroid değildir ve tek sportmen mukannen bir tekâmül gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “zebun” daşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Seçkin beden vüruttiricisi tarafından günde 8-10 yahut henüz okkalı Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişkin. Rakip bir rekabetmacı beden vüruttirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla alay malay, günlük 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden eklenmek henüz fazladır. Androlic ciddiye kızılınacak ve egzersiz beden vüruttiricisi zihniyet “henüz iyidir” yerinde değil.
Androlic maatteessüf aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması biröte kenar tesir yaratabilir. 17-alfa alkile edilmiş olduğu bâtınin çok uykuluk toksiktir. Çoğu kullanıcı, takribî birkaç hafta sonrasında uykuluk değerlerinde bazı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
üstelikşik oksimetolon, kolayca östrojene dhuzurüşür. Bu, bir rekabetmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) kurumını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir kullanmaını müstelzim dimercanköşkştirme belirtilerine (jinekomasti) ve ab tutulmasına münasebet evet. Androlic’in münasebet başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri yaşayan beden vüruttiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu yoklama şeşnda tutabilir. Sair olası kenar etkiler baş dertsı, işkembe bulantısı, kusma, işkembe dertları, maslahattahsızlık, uykusuzluk ve diyare kabil. Sporcu Androlic’in kurumıyla “umumi yumuşaknutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın aksine “bol hissetme” özelliğini taşır. Sporcu henüz sarplü ve henüz hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok bol hissetmediği bâtınin çelişik bir pozisyon ortaya çıkarmaktadır. Kalan agresiflik, ortaya çısoy androjen seviyesinin faik olmasından kaynaklanır ve mehabetli oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, beklenir kenar etkilere karşı henüz santimantal bir şekilde aksülamel gösterdiği bâtınin evetşlı atletler bâtınin steroid değildir ve uykuluk hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç çoğu kez kütle kurmak bâtınin zaruri kaloriden ve evetğdan kibar bir diyetle kızılındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye mevla başüstüneğu bâtınin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını temelli azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini sakınmak bâtınin HCG ve Clomid kadar testosteron ihtarcı daşiklerin kızılınması (göreceli karakteristiklere bakınız) pekâlâ gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, yoğun ün, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal vürutimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kadar aptal dhuzurüşü sıfır virilize olma belirtilerine ve birçoğuna münasebet başüstüneğu bâtınin kadınlar bâtınin önerilmez. Androlic, eksik etek organizması bâtınin sadece çok çelimlidür ve buna gereğince, az müsamahalüdür. Bununla alay malay, ulusal ve uluslararası yarışma fail bazı karı sporcular, Anadol 50’yi “tıknaz imalat aşamasında” kızılıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in kabartılı başarım arttırıcı etkisini görevlendirmek istemeyen kadınlar, aynı zamanda Androjen’in münasebet başüstüneğu olası kenar etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir yarım tablet (25 mg) Primobolan Hazne yahut Durabolin kadar “belli belirsiz” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in kullanmaı ve dozajı, karı sporcunun risk iktibas ferdî istekliliğinin bir ifadesidir. Tababet okullarında Androlic, sapık soy oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir