Watson Pharma Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, başlıca aneminin tedavisinde kullanılan sap testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). Hatta osteoporoz, HIV / AIDS’i otama kılmak ve bazı durumlarda kilo havaını ve kas büyümesini teşvik kılmak dâhilin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi kullanma dâhilin tanıtılmıştır. Önceden çoğunlukla Amerika Bir Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi kullanmaına zeyil olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve performansı iyileştirmek dâhilin kullanılmaktadır. Anapolon, üst geliştirmeciler ve halterciler tarafından fiziki ve performans arttırıcı yalnızçlar dâhilin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği dâhilin, ülkemizde ki en aşina ve aynı zamanda en kötü ilaçlardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (genellikle sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) önceden anemi olan insanlara yardımcı sürdürmek dâhilin bir birlikteşik olarak geliştirilmiş ve o zamandan beri kilo kaybının başüstüneğu biraşırı hastalığa yakalanan insanları otama kılmak dâhilin çok muvaffakiyetlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilo havaını teşvik kılmak, iştahı arttırmak, güç kesbetmek ve Kırmızı Soy Hücresi sayısını arttırmak dâhilin bulutsuzça güçlü bir birlikteşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu gibi bazı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun katıksız hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, hun lipit profilini aksi yönde etkileyebilmekte, deniz tutulmasına neden olabilmekte, baş dertsına neden başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda uykuluk dâhilin çok toksik olabilmektedir (aslında bütün steroidlere için hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, otantik üreticisi (Syntex) tarafından öne sürülen faydalardan biri, iştahı pozitifrarak kilo havaını uyarmak dâhilin kullanılabilmesidir, fakat kullanıcılar iştahı engellediğini söylerler genel anlamda.

Anapolon Steroid Sipariş

Beden geliştirmede sert kat etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize gerçekleşemez ve östrojenik aktiviteye mevla olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Probleminin sebebi olsun evet da olmasın, östradiol seviyelerini denetçi şeşnda yönelmek Oxymethelone’u kat etkisinde bırakır açısından öteki oral anabolik steroidlere benzer yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex gibi bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron gibi aromatize edici steroidlerin kullanmaını sınırlandırarak denetçi şeşnda tutulabilir.
Anadrolün esas kat etkisi, bütün alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu gibi uykuluk toksisitesidir. Tasarruf süresinin en fazla 6 hafta ile sınırlandırılması ve her kullanma döneminden sonra ilacın şayan döneminın buzakılmasıyla bu kat el minimize edilebilmektedir. Gine de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce pekâlâ katkısızlıklı bir karaciğere mevla başüstüneğunuzdan emniyetli olmalısınız!

Oxymethelone Tasarrufı ve Dozu
Anadrolün kullanmaında öteki steroidlerde başüstüneğu gibi dozaj attırıldığında elde edilen randıman de sadık orantılı olarak artmaktadır. Ancak belli başlı bir rakamın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye için değişmekle birlikte genellikle vasati 50 mg’dır kat el riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj peşışı ile sadık orantılı olarak küsurat randıman peşışı kaybolmaktadır. Ekseriyetle tavsiye edilen dozaj muhtıra olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Ancak bazı sporcular muhtıra 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki mürtefi dozlar mürtefi riski yanı sıra getirmektedir.
Dişi üst geliştiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz muhtıra 25 mg’dır fakat bunun tarih içre bölünmüş doz olarak tuzakınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Hatta muhtıra 12,5 mg’ın bölünmüş doz şeklinde tuzakınması birlikte güçlü özlar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic hâllü ve aynı zamanda en güçlü oral steroiddir. Deşik son perese mürtefi androjenik bir etkiye sahiptir ve son perese kalın bir anabolik birliktehandan ile el ele masraf. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi acıklı kazançlar çok gücük bir sürede katkısızlanabilir. Yalnız 14 günde 10-15 kilo yahut elan fazla üst ağırlığında bir peşış olağandışı değildir. Deniz tutma özelliği önemli, böylelikle kas çapı çabucak artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok deniz çektiğinden, çoğu sporcularda bütün kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına neden gerçekleşemez, elan ziyade kantitatif bir duruma neden olabilir ve sezonun çok hoş katlanmasını katkısızlar. Androlic, deniz da orada depolandığı dâhilin derzleri “evetğlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç peşışında bir faktördür ve öte yandan, eklem problemlerı olan sporculara dertsız bir alıştırma yapmasına müsaade verir. Elan kısık kalın sınıflarındaki elektrikli el arabaları Androlic’te satılıyor. Pıtrakı bir kefaret, aynı anda tuzakınan Nolvadex ve Proviron ile birlikte, deniz tutma nispetını önemli ölçüde düşürebilir, böylelikle kesilmeı kaslarda besbelli bir peşış mümkündür. Androlic alarak atlet, alıştırma meydana getirilen kaslardaki alıştırma içinde muazzam bir “pompa etkisi” evetşar. Vücuttaki hun hacmi önemli derecede yükselir, alıştırma esnasında kaslara elan mürtefi hun tedarikine neden olabilir. Androlic, hunın elan fazla oksijen emmesi dâhilin, kırmızı hun hücrelerinin sayısını arttırır. Kas böylelikle elan mürtefi peklik ve performans seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonra birlikte şanlı güce ve mürtefi güce güvenebilir. Bazı üst geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” rapor ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonra sonlandırırlar yahut gayrı bir kas üzerinde çtuzakışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve alıştırma esnasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in mürtefi androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve böylelikle çoğu gün korkulan “aşırı eğitim” muhtemellığı düşüktür. Sporcu pıtrak pıtrak yorucu bir egzersizden sonra kendisini elan çok şey dâhilin müheyya olarak hissediyor. Haftada zirı tarih çtuzakışsa birlikte ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir yarış dâhilin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini vikaye etmek ve kalın bir antremana müsaade dayamak dâhilin kefaret esnasında öteki steroidlerden elan fazla yardımcı olabilir. Biraşırı üst geliştiricisi bundan dolayı ortalama bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Yarış, deniz tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çtuzakışıyor, böylelikle nazarıitibar çekici başüstüneğunda hantal ve sert görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja gelince, mütalaaler değişikdır. Müzelik İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, muhtıra üst ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Dolayısıyla, 200 libre ağırlığında bir üst geliştirici günde 500 mg’a denli çıailelabilir ve bu da 10 tablete cevap hasılat. Bununla birlikte, bu göstergeler silme realist değildir, çok yüksektir ve ağırbaşlı kat etkilere neden olabilir. Rastgele bir atlet dâhilin yeterli dozaj günde kilo başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşı olum paha; Yani 50-200 mg / tarih. Rastgele bir günde bir sporcu tek koşulda dörtten fazla tablet almamalıdır. Jurnal üç tablet havaının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk yol denemek isteyenler, yalnız bir sayı 50 mg’lık bir tablet havaıyla başlanmalıdır. Birkaç tarih sonra yahut elan sonra, bir hafta sonra, muhtıra doz, sabah ve rahatşam her biri bir tablet dâhilermiş, yemeklerle birlikte tuzakınarak iki tablete yükseltilebilir. Elan müterakki olan yahut 220 pound’dan elan kısık olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / tarih’e çıkarabilir. Bununla birlikte, bu dozaj iki ila üç haftadan elan uzun süreler dâhilin tuzakınmamalıdır. Elan sonra, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonra havaı zirı haftayı aşmamalıdır. Dozun pozitifrılmasının (sporcunun önemli kat etkilerden dolayı kaçınılması müstelzim) evet da elan da iyisi, gayrı bir ürünün kullanılması gerektiği dâhilin genellikle idareden gücük müddet sonra ortaya çıhun acıklı kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan fazla müddet alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici özlar vermeli ve sporcuyu birlikteşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic kullanmaından vazgeçildikten sonra, gayrı bir birlikteşikle steroid tedavisine devam kılmak önemlidir, huysuz takdirde sert bir tenakus meydana hasılat ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği gibi gücük bir müddet içre tedaviye benzer şekilde görünür. özge tek anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı gibi erk ve kütle açısından hızlı ve ağırbaşlı bir zayi oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant gibi enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle peydahlamak dâhilin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da tercih edilen çok feyizli bir istif, Androlic 100 mg + / tarih, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın çabucak erk ve kütle geliştirir fakat steroid acemiler dâhilin şayan değildir. Androlic, yeni başlayanlar dâhilin steroid değildir ve yalnız sporcu belli başlı bir aksiyon gerçekleştirdikten sonra yahut çeşitli “argın” birlikteşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Seçkin üst geliştiricisi tarafından günde 8-10 yahut elan fazla Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilişkin. Rakip bir koşunmacı üst geliştirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla birlikte, muhtıra 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden akmak elan fazladır. Androlic ciddiye tuzakınacak ve alıştırma üst geliştiricisi zihniyet “elan iyidir” yeterli değil.
Androlic maalesef aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması biraşırı kat el yaratabilir. 17-alfa alkile edildiği dâhilin çok uykuluk toksiktir. Çoğu kullanıcı, ortalama birkaç hafta sonra uykuluk değerlerinde bazı patolojik tadilat bekleyebilir.
Deşik oksimetolon, kolaylıkla östrojene dkarşıüşür. Bu, bir koşunmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) havaını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir kullanmaını mucip dişileştirme belirtilerine (jinekomasti) ve deniz tutulmasına neden olabilir. Androlic’in neden başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri canlı üst geliştiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu problemi denetçi şeşnda tutabilir. özge olası kat etkisinde bırakır baş dertsı, yürek bulantısı, kusma, yürek dertları, iştahsızlık, uykusuzluk ve diyare olabilir. Sporcu Androlic’in havaıyla “umumi şirinnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın aksine “hayır hissetme” özelliğini taşır. Sporcu elan hâllü ve elan hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok hayır hissetmediği dâhilin çelişik bir pozisyon ortaya çıkarmaktadır. Mütezayit agresiflik, ortaya çıhun androjen seviyesinin mürtefi olmasından kaynaklanır ve şanlı oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, beklenen kat etkilere karşı elan duyarlı bir şekilde tepki gösterdiği dâhilin evetşlı atletler dâhilin steroid değildir ve uykuluk hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç genellikle kütle peydahlamak dâhilin lazım kaloriden ve evetğdan servet sahibi bir diyetle tuzakındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye mevla başüstüneğu dâhilin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını silme azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini vikaye etmek dâhilin HCG ve Clomid gibi testosteron ihtarcı birlikteşiklerin tuzakınması (göreceli karakteristiklere bakınız) pekâlâ gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, derin selen, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal gelişimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi gibi mazi dkarşıüşü olmayan virilize olma belirtilerine ve birçoğuna neden başüstüneğu dâhilin kadınlar dâhilin önerilmez. Androlic, hatun kişi organizması dâhilin sadece çok mukavimdür ve buna için, az hoşgörülüdür. Bununla birlikte, ulusal ve uluslararası yarışma eden bazı karı sporcular, Anadol 50’yi “şişko imalat aşamasında” tuzakıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in besbelli performans arttırıcı etkisini bırakmak istemeyen kadınlar, aynı zamanda Androjen’in neden başüstüneğu olası kat etkileri azaltmak istiyorlarsa, iki günde bir eksik tablet (25 mg) Primobolan Antrepo yahut Durabolin gibi “rahat” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in kullanmaı ve dozajı, karı sporcunun riziko alıntı zatî istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, sapık hun oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir