Watson Pharmaceuticals Anapolon

 • Anapolon Satın Al
 • Anapolon Sipariş
 • Orjinal Anapolon
 • Anapolon Fiyatları
 • Anapolon Eczane Fiyatları
 • Anapolon Nedir
 • Anapolon Nasıl Kullanılır
 • Steroid Anapolon Satın Al
 • Anapolon Kaç TL
 • Anabolik Anapolon Kaç TL
 • Orjinal Anapolon Sipariş
 • Kapıda Ödeme Anapolon Satın Al
 • Güvenilir Anapolon
 • Anapolon Satın Al Orjinal Güvenilir
 • Eczane Anapolon Steroid Satışı
 • Anapolon Yan Etkileri
 • Anapolon İle Zayıflayalanlar
 • Anapolon Kas Kütlesi
 • Anapolon Faydaları Zararları
 • Anapolon Yorum
 • Anapolon Kullananlar
 • Anapolon Nereden Alınır
 • Anapolon Steroid Kürü

Anapolon Steroid Satın Al

Anapolon markası şeşnda satılan oksimetolon, serlıca aneminin tedavisinde kullanılan er testosteron hormonu ile ilişkili bir androjen ve anabolik steroiddir (AAS). üste osteoporoz, HIV / AIDS’i iyileştirme geçirmek ve temelı durumlarda kilo gururını ve kas büyümesini teşvik geçirmek karınin kullanılmaktadır.

Oxymetholone ilk olarak 1959’da bulunmuş ve 1961’de tıbbi yararlanma karınin teşhistılmıştır. Önceden çoğunlukla ABD Bir Devletleri’nde kullanılmıştır. Tıbbi yararlanmaına ilişik olarak Anapolon, sporcular tarafından fizik ve başarımı iyileştirmek karınin kullanılmaktadır. Anapolon, beden geliştirmeciler ve halterciler tarafından fiziksel ve başarım arttırıcı ammaçlar karınin kullanılmaktadır. Çok uzun süredir Türkiye’de Abdi İbrahim İlaç tarafından üretildiği karınin, ülkemizde ki en bilindik ve aynı zamanda en tehlikeli emlardan biridir.

Oxymethelone’un Fonksiyonları ve Özellikleri
Oxymethelone (umumiyetle sporcular tarafından anapolon olarak bilinir) önceden anemi olan insanlara yardımcı bulunmak karınin bir deşik olarak geliştirilmiş ve o zamandan beri kilo kaybının başüstüneğu birşunca hastalığa yakalanan insanoğluı iyileştirme geçirmek karınin çok muvaffakiyetlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu nedenle kilo gururını teşvik geçirmek, iştihaı arttırmak, güç doğrultmak ve Kırmızı Kan Hücresi saykaloriı arttırmak karınin berrakça keskin bir deşendir. Ve çoğu Anabolik / Androjenik Steroidde (AAS) başüstüneğu kadar temelı dezavantajları vardır. Oxymethelone vücudun doğal hormon üretimini (testosteron, vb.) inhibe edebilmekte, soy lipit profilini aksi yönde etkileyebilmekte, su tutulmasına neden olabilmekte, baş ağrısına neden başüstüneğu bilinmekte ve aynı zamanda karaciğer karınin çok toksik olabilmektedir (aslında tüm steroidlere bakarak hepatoksisite olarak en kötü olanıdır). Hipotetik olarak, otantik üreticisi (Syntex) tarafından öne sürülen faydalardan biri, iştihaı fazlalıkrarak kilo gururını uyarmak karınin kullanılabilmesidir, ancak kullanıcılar iştihaı engellediğini söylerler genelde.

Anapolon Steroid Sipariş

Eğin geliştirmede katı taraf etkisinde bırakır prensip olarak östrojen seviyeleri yükseldiğinde ortaya çıkmaktadır. Oksimetolonun kendisi aromatize imkânsız ve östrojenik aktiviteye iye olmasa da, östrojen metabolizmasına karışma edebilmektedir. Probleminin sebebi olsun evet da olmasın, östradiol seviyelerini kontrol şeşnda gerçekleşmek Oxymethelone’u taraf etkisinde bırakır açısından özge oral anabolik steroidlere nazir yapar. Östradiol seviyeleri, letrozol yahut Arimidex kadar bir aromataz inhibitörü kullanılarak yahut testosteron kadar aromatize edici steroidlerin yararlanmaını sınırlandırarak kontrol şeşnda tutulabilir.
Anadrolün ana taraf etkisi, tüm alkillenmiş oral anabolik steroidlerde başüstüneğu kadar karaciğer toksisitesidir. Tasarruf süresinin en çokça 6 hafta ile sınırlandırılması ve her yararlanma döneminden sonrasında ilacın yaraşıklı döneminın buzakılmasıyla bu taraf hüküm minimize edilebilmektedir. Gene de hepoksik etkisi sebebi ile, kullanmadan önce katiyetle katkısızlıklı bir karaciğere iye başüstüneğunuzdan tehlikesiz olmalkaloriız!

Oxymethelone Tasarrufı ve Dozu
Anadrolün yararlanmaında özge steroidlerde başüstüneğu kadar dozaj attırıldığında elde edilen mahsul de sadık orantılı olarak artmaktadır. Fakat belirli bir cirimın üzerine çıkıldığında ki bu kişiye bakarak değmedarımaişetmekle yanında umumiyetle ortalama 50 mg’dır taraf hüküm riski önemli ölçüde artmakta ve dozaj geriışı ile sadık orantılı olarak küsurat mahsul geriışı kaybolmaktadır. çoğunlukla tavsiye edilen dozaj muhtıra olarak 20 mg ile 50 mg arasındadır. Fakat temelı sporcular muhtıra 100 mg ve üstü dozları da kulanmakta ve tolere edebilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki faziletli dozlar faziletli riski yanı sıra getirmektedir.
Bayan beden geliştiriciler,atletler ve sporcularda ise önerilen doz muhtıra 25 mg’dır ancak bunun devir ortamında bölünmüş doz olarak hileınması etkililğini ve vermini arttırmaktadır. Ayrıca muhtıra 12,5 mg’ın bölünmüş doz şeklinde hileınması de keskin meallar verebilmektedir.

Orjinal Anapolon Steroid

Anapolon -Androlic kuvvetlü ve aynı zamanda en keskin oral steroiddir. Daşik son radde faziletli androjenik bir etkiye sahiptir ve son radde kalın bir anabolik deabat ile yurt ele gider. Bu nedenle, güç ve kas kütlesi dramatik kazançlar çok endamsız bir sürede katkısızlanabilir. Yalnızca 14 günde 10-15 kilo yahut henüz çokça beden ağırlığında bir geriış olağandışı değildir. Sutaş tutma özelliği önemli, sonunda kas çapı çabucak artar ve kullanıcı rekor sürede muazzam bir görünüm kazanır. Kas hücresi çok su çektiğinden, çoğu sporcularda tüm kas sistemi pürüzsüz, kısmen kabarık görünüyor. Androlic kalitatif bir kas kazanımına neden imkânsız, henüz ziyade kantitatif bir duruma neden evet ve sezonun çok hoş içinlanmasını katkısızlar. Androlic, su da orada depolandığı karınin derzleri “evetğlar”. Bir taraftan bu, muazzam güç geriışında bir faktördür ve öte yandan, eklem problemlerı olan sporculara ağrısız bir egzersiz yapmasına ruhsat verir. Elan tehlikeli yüklülük sınıflarındaki elektrikli yurt arabaları Androlic’te satılıyor. Sıkı bir kefaret, aynı anda hileınan Nolvadex ve Proviron ile yanında, su tutma oranını önemli ölçüde düşürebilir, sonunda gömlekı kaslarda sarih bir geriış mümkündür. Androlic alarak atlet, egzersiz meydana getirilen kaslardaki egzersiz boyunca muazzam bir “pompa etkisi” evetşar. Vücuttaki soy hacmi önemli derecede yükselir, egzersiz esnasında kaslara henüz faziletli soy tedarikine neden evet. Androlic, soyın henüz çokça oksijen emmesi karınin, kırmızı soy hücrelerinin saykaloriı arttırır. Kas sonunda henüz faziletli dayanıklılık ve başarım seviyesine sahiptir. Sonuç olarak, atlet birkaç setten sonrasında de eke güce ve faziletli güce güvenebilir. Bazı beden geliştirme uzmanları, muazzam ve kısmen acı verici “pompa” rapor ederek, antrenmanlarını birkaç setten sonrasında sonlandırırlar yahut başka bir kas üzerinde çhileışırlar. Sıklıkla bahsedilen “steroid pompa” Androlic tarafından aşırı bir şekilde kendini gösterir ve egzersiz esnasında atlete harika ve doyurucu bir his verir. Androlic’in faziletli androjenik etkisi, vücudun yenilenmesini harekete geçirir ve sonunda çoğu bugün korkulan “aşırı eğitim bilimi” muhtemellığı düşüktür. Sportmen kesif kesif yorucu bir egzersizden sonrasında kendisini henüz çok şey karınin müheyya olarak hissediyor. Haftada madunı devir çhileışsa de ilerleme kaydettiriyor. Androlic, bir konkur karınin hazırlanan bir steroid olmasa da, kas kütlesini savunmak ve kalın bir antremana ruhsat yağdırmak karınin kefaret esnasında özge steroidlerden henüz çokça yardımcı evet. Birşunca beden geliştiricisi bundan dolayı takribî bir hafta öncesinden bunu kullanır. “Rekabet, su tutma sorununu anti estrojenler ve diüretikler alarak çözmeye çhileışıyor, sonunda ilgi çekici başüstüneğunda hantal ve katı görünecektir.

Anapolon Steroid Fiyatları

Dozaja erişince, görüşler değişikdır. Müzelik İspanyol Oxitosona 50 tabletlerinin üreticisi Syntex Latino, muhtıra beden ağırlığı kilosu başına 0,5 – 2,5 mg dozajı önermektedir. Dolayısıyla, 200 libre ağırlığında bir beden geliştirici günde 500 mg’a derece çıihtiyarlabilir ve bu da 10 tablete cevap hasılat. Bununla yanında, bu göstergeler baştan aşağı gerçekçi değildir, çok yüksektir ve resmî taraf etkilere neden olabilir. Rastgele bir atlet karınin ehliyetli dozaj günde kilo başına 0,5-0,8 mg olacaktır. Bu, 1-4 tablete karşı olum eder; şu demek oluyor ki 50-200 mg / devir. Rastgele bir günde bir sporcu tek koşulda dörtten çokça tablet almamalıdır. Günce üç tablet gururının aşılmaması gerektiği görüşündeyiz. Androlic’i ilk misil denemek isteyenler, salt bir adet 50 mg’lık bir tablet gururıyla serlanmalıdır. Birkaç devir sonrasında yahut henüz sonrasında, bir hafta sonrasında, muhtıra doz, sabahleyin ve rahatşam her biri bir tablet karınaziz, yemeklerle yanında hileınarak dü tablete yükseltilebilir. Elan ileri olan yahut 220 pound’dan henüz tehlikeli olan sporcular, üçüncü haftada dozajı 150 mg / devir’e çıkarabilir. Bununla yanında, bu dozaj dü ila üç haftadan henüz uzun süreler karınin hileınmamalıdır. Elan sonrasında, doz her hafta bir tablet düşürülmelidir. Androlic, reseptörleri çabucak doyurduktan sonrasında gururı madunı haftayı aşmamalıdır. Dozun fazlalıkrılmasının (sporcunun önemli taraf etkilerden dolayı kaçınılması müstelzim) evet da henüz da iyisi, başka bir ürünün kullanılması gerektiği karınin umumiyetle idareden endamsız süre sonrasında ortaya çısoy dramatik kütle birikimi. Androlic’i 5-6 haftadan çokça süre alanlar 20-25 libre kazanabilirler. Bunlar tatmin edici meallar vermeli ve sporcuyu deşiği kullanmaya son vermeye teşvik etmelidir. Androlic yararlanmaından vazgeçildikten sonrasında, başka bir deşikle steroid tedavisine devam geçirmek önemlidir, aksi takdirde katı bir eksilme meydana hasılat ve kullanıcı sıklıkla gözlemlendiği kadar endamsız bir süre ortamında tedaviye nazir şekilde görünür. Sair tek anabolik / androjenik steroid Androlic’in yaptığı kadar yetke ve kütle açısından hızlı ve resmî bir yitme oluşturmaz.

Anapolon Steroid Kürü

Sporcular, Sustanon 250 yahut Testosteron enantant kadar enjektabl testosteronlarla birkaç hafta süresince devam etmelidir. Vücüt üreticileri sıklıkla Androlic’i güç ve kütle oluşturmak karınin Deca-Durabolin yahut Testosteron ile birleştirirler. Profesyoneller tarafından da yeğleme edilen çok müsmir bir istif, Androlic 100 mg + / devir, Parabolon 228 mg + / hafta ve Sustanon 500 mg + / haftadan oluşmaktadır. Bu yığın çabucak yetke ve kütle geliştirir ancak steroid acemiler karınin yaraşıklı değildir. Androlic, yeni serlayanlar karınin steroid değildir ve salt sporcu belirli bir gelişim gerçekleştirdikten sonrasında yahut çeşitli “yeteneksiz” deşiklerle deneyim kazanmış olması yerinde kullanılmalıdır. Elit beden geliştiricisi tarafından günde 8-10 yahut henüz çokça Androl tableti kullanıldığı hikayeler peri masallarına ilgilendiren. Rakip bir koşunmacı beden geliştirmenin 50 mg Oxymetholon tabletlerinin desteği olmadan yapabileceği nadirdir; Bununla yanında, muhtıra 8, 10 yahut 12 tablet alarak organizmanın üstesinden …kadar olmak henüz fazladır. Androlic ciddiye hileınacak ve egzersiz beden geliştiricisi zihniyet “henüz iyidir” reva değil.
Androlic maatteessüf aynı zamanda en zararlı oral steroiddir. Alması birşunca taraf hüküm yaratabilir. 17-alfa alkile edildiği karınin çok karaciğer toksiktir. Çoğu kullanıcı, takribî birkaç hafta sonrasında karaciğer değerlerinde temelı patolojik tebeddülat bekleyebilir.
Daşik oksimetolon, kolay östrojene dkatüşür. Bu, bir koşunmadan önce anti estrojenler (örn., Nolvadex ve Proviron) gururını ve diüretiklerin (örn. Lasix) küsurat bir yararlanmaını mucip dişileştirme belirtilerine (jinekomasti) ve su tutulmasına neden evet. Androlic’in neden başüstüneğu şiddetli steroid sivilceleri canlı beden geliştiricileri reçeteli ilaç Accutane’yi kullanarak bu sorunu kontrol şeşnda tutabilir. Sair olası taraf etkisinde bırakır baş ağrısı, iç bulantısı, kusma, iç ağrıları, medarımaişettahsızlık, uykusuzluk ve diyare olabilir. Sportmen Androlic’in gururıyla “umumi hoşnutsuzluk” hissi bekleyebilir; bu da Dianabol’ın bilakis “yeğin hissetme” özelliğini taşır. Sportmen henüz kuvvetlü ve henüz hantal olmaya devam ederken, aynı zamanda çok yeğin hissetmediği karınin çelişik bir hesap ortaya çıkarmaktadır. Artan agresiflik, ortaya çısoy androjen seviyesinin faziletli olmasından kaynaklanır ve eke oranda testosteron Androlic ile eşzamanlı olarak “vurulur” başüstüneğunda oluşur. Androlic, beklenir taraf etkilere karşı henüz içli bir şekilde aksülamel gösterdiği karınin evetşlı atletler karınin steroid değildir ve karaciğer hasarı ve prostat kanseri riski artar. İlaç umumiyetle kütle oluşturmak karınin zaruri kaloriden ve evetğdan gönç bir diyetle hileındığından, HDL değerleri azalırken kolestrol seviyesi ve LDL değerleri artabilir. Androlic, hipotalamusta inhibe edici bir etkiye iye başüstüneğu karınin vücudun kendi testosteron üretimini önemli ölçüde azaltıyor ve bu da, GnRH (gonadotropin salgılayan hormon) salımını baştan aşağı azaltıyor yahut durduruyor. Bu nedenle, testislerde hormon üretimini savunmak karınin HCG ve Clomid kadar testosteron ihtarcı deşiklerin hileınması (göreceli karakteristiklere falnız) katiyetle gereklidir.

Kapıda Ödeme Güvenilir Anapolon Steroid Satışı

Androlic, sivilce, klitorial hipertrofi, derin çav, bacaklardaki saç büyümesinin artması, sakal gelişimi, kaçırılmış periyotlar, artmış -libido ve saç dökülmesi kadar aptal dkatüşü olmayan virilize olma belirtilerine ve birçoğuna neden başüstüneğu karınin hanımlar karınin önerilmez. Androlic, eksik etek organizması karınin yalnızca çok etkilidür ve buna bakarak, azca toleranslüdür. Bununla yanında, millî ve uluslararası rekabet fail temelı kadın sporcular, Anadol 50’yi “kombine imalat aşamasında” hileıyor ve muazzam ilerleme kaydediyorlar. Androlic’in sarih başarım arttırıcı tesirini terhis etmek istemeyen hanımlar, aynı zamanda Androjen’in neden başüstüneğu olası taraf etkileri azaltmak istiyorlarsa, dü günde bir yarım tablet (25 mg) Primobolan Antrepo yahut Durabolin kadar “sıkıntısız” enjekte edilebilir bir anabolik steroid. Sonuç olarak, Androlic’in yararlanmaı ve dozajı, kadın sporcunun riziko kabız zatî istekliliğinin bir ifadesidir. Tıp okullarında Androlic, anormal soy oluşumuyla kemik iliği bozuklukları ve aneminin tedavisinde kullanılır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir